Dobry sposób na reklamę i promocję firmy.

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

29 gru 2017, 13:01

Billboardy to taki staroświecki sposób reklamy. Moim zdaniem mało spersonalizowany, klient nie może poczuć się wyjątkowo, stąd nie sprawdzi się w wielu przypadkach. Zupełnym przeciwieństwem jest newsletter, można go spersonalizowac, dostać informację zwrotną czy w ogóle mail dotarł do odbiorcy (polecam z własnego doświadczenia emu mail, bezkonkurencyjna apka jeśli chodzi o te funkcje), a samo utworzenie wiadomości jest naprawde bardzo proste. No i informacje zwrotna od klientów też jest pozytywna.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

12 sty 2018, 08:15

Może i bilbordy czy banery to stary sposób reklamy i faktycznie jest on mało spersonalizowany, ale nadal dla niektórych jest to najlepszy sposób reklamy. Posiadając jakąś knajpę przy drodze lepiej zainwestować właśnie w taki sposób reklamy, bo przyciągnie on więcej osób niż mailing czy ulotki czy jeszcze co innego. Głodny człowiek patrzy na taką reklamę i od razu zajedzie do takiej knajpy. Jak patrzę na https://www.viperprint.pl/produkt/DWF28 to myślę, że cenowo to nie jest dużo, a efekt jest wieli. Oczywiście nie mówię, że należy zrezygnować z innych form reklamy, ale też nie dyskryminujmy tych starszych form, które jednak się sprawdzają.
Balbinka
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:09 gru 2017, 10:32

16 sty 2018, 11:30

Proponuje reklamę w sieci jest to najskuteczniejsza teraz forma reklamy na rynku, agencja taka jak ta stworzy dla Ciebie taką reklamę, początkiem jest Brief czyli pytania, które pomogą stworzyć odpowiednią dla Twojej firmy reklamę, dobieranie odpowiednich kanałów reklamy i minimalizowanie kosztów kampanii wraz z pomiarem jej efektywności i wprowadzaniem na bieżąco odpowiednich zmian jeśli taka forma Cię interesuje to zajrzyj koniecznie tutaj https://fabrykamarketingu.pl/kampanie-online/ .
Awatar użytkownika
Celz83
Posty:1
Rejestracja:17 sty 2018, 10:41

17 sty 2018, 11:57

Jeśli chodzi o reklame to jest masa sposobów. Moim zdaniem najlepiej reklamować w sieci.
___
porażenie mózgowe
Awatar użytkownika
wirtuoz
Posty:2
Rejestracja:27 lut 2018, 12:58

27 lut 2018, 13:01

form marketingu jest wiele, ale zanim do niego przejdziemy, dobrze się zastanowić nad własną firmą - czym jest, jakie wartości reprezentuje, w którą stronę chcę iść itp. Najważniejszy jest biznesplan i dobrze przemyślana strategia. Poczytaj sobie artykuły z http://www.phama.co/category/fashion-pr/, które ciekawie opisują różne zagadnienia ważne z punktu widzenia właściciela firmy/marki :)
Awatar użytkownika
aleso112
Posty:3
Rejestracja:30 mar 2018, 23:02

30 mar 2018, 23:05

Dziękuje za post sporo tu informacji. Ja słyszałem jeszcze o takiej firmie: mojabutelka.pl ale nie wiem jak skutecznie działają
Zastanawiasz się czy plastry na odchudzanie działają? Sprawdź ten artykuł
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

12 cze 2018, 22:09

Ktoś wcześniej w temacie wspominał o filmowaniu z powietrza. Z tego co się orientuję to na przykład jeśli chodzi o Rzeszów to Dronsfera usługi dronem świadczy bardzo solidne. Znajomy korzystał właśnie z ich usługi wideofilmowania z lotu ptaka i bardzo chwalił ogólna realizację zlecenia!
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

21 cze 2018, 18:31

Według mnie najlepsze jest inwestowanie w nowoczesne technologie takie jak wycieczki wirtualne. Za pomocą takich rozwiązań można wyróżnić sposób w jaki jest prezentowana oferta, a to z kolei przełoży się bardzo pozytywnie na wyniki sprzedażowe ;)
Awatar użytkownika
ola90
Posty:7
Rejestracja:08 paź 2019, 10:43

08 paź 2019, 11:59

Wszystko zależy też od działalności jaką się prowadzi. U mnie sprawdzają się słodycze reklamowe. Dzięki nim buduję pozytywny wizerunek, na klientach wywiera to dobre wrażenie a przez to też polecają moją firmę :) zamawiam od cukierki-reklamowe24(dot)pl i bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą. Krówki są prosto od producenta , bardzo szybko realizowane i z samych naturalnych składników. Mają również w swojej ofercie trufle i landrynki w reklamowych opakowaniach zbiorczych ;)
Awatar użytkownika
kamil122
Posty:15
Rejestracja:22 paź 2019, 15:04

25 paź 2019, 14:43

Zgadzam się, że marketing internetowy jest teraz bardzo ważny, ale wszystko tak naprawdę zależy od niszy. Przykładowo np. prowadząc zakład pogrzebowy obecność w internecie ma marginalne znaczenie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl