Opłaca się inwestować w gadżety reklamowe?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

ignacy
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:23 paź 2016, 21:38

23 paź 2016, 21:40

temat bardzo rozlegly. i jak przedmowca napisal najlepiej sie zwrocic do kogos z doswiadczeniem
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

07 lis 2016, 11:14

Opłąca się z uwagi na to, że ludzie uwielbiaja dostawać prezenty i bardzo często decyduja się na skorzystnie z danej oferty tylko po to aby coś dostać...

Z racji tego ,że zbliża się koniec roku polecam drukowanie kalendarzy - na stronie jest link do taniej drukarni internetowej, w której takie kalendarze można zamówić dla siebie w bardzo niskiej cenie. Klienci bardzo pozytywnie reaguja na taki gadżet.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

25 lis 2016, 13:24

gadżety reklamowe tak ale nie wszystkie i nie takie z których klient nie ma żadnego pożytku więc ja bardziej widzę to jako na przykład karty rabatowe czy stałego klienta, które do tego działają jako reklama i w portfelu dobrze wyglądając przypominają że warto wracać, u mnie mam takie karty z cardon i bardzo to sensownie wszystko działa a klienci sami podpytują jak taką kartę dostać
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

08 gru 2016, 17:33

Oczywiście, że tak. My ostatnio mamy ręczniki właśnie z logo firmy. Dla nas super sprawa, bo pasują to naszej branży. Wiem, że są one z firmy SDX Towels, ale my kupowaliśmy poprzez pośrednika.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

28 gru 2016, 09:35

Jeśli ktoś uważa że gadżety reklamowe są zbędnie i nie mają dużego wpływu na wizerunek naszej firmy, to radze udać się na studia z marketingu. Tam na odpowiednich zajęciach dowiemy się że to właśnie gadżety reklamowe są w głównej mierze odpowiedzialne za pozytywny wizerunek firmy a także budowanie dobrych relacji z klientem. Oczywiście wiadomo że nie wszystkie gadżety mogą wypalić. Warto tutaj na prawdę bardzo uważnie przemyśleć tą strategię. Dlatego też uważam że skoro jesteśmy w okresie końca starego a przywitania nowego roku. To z tego tytułu strzałem w dziesiątkę mogą okazać się gadżety reklamowe w postaci kalendarza na rok 2017. Co sądzicie o takim właśnie pomyśle ? Ja już zamówiłem jedną partię z oferty drukarni http://www.drukarniaonline.pl/product/p ... dnodzielne Oczywiście zgłosiłem swój projekt graficzny a oni Go tylko zrealizowali. Na prawdę godna uwagi drukarnia która cieszy się bardzo dobrą opinią w sieci. Gorąco polecam wszystkim zajrzeć na ich stronę. Dajcie znać w komentarzach jakie jest Wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
sirr
Posty:2
Rejestracja:08 sty 2017, 16:01

08 sty 2017, 16:12

Według mnie opłaca się. To zawsze jest bardzo fajny upominek jeśli reklama jest naprawdę ładna. Sam potrafię trzymać np pudełko zapałek bo ma bardzo ładną grafikę. To samo ostatnio zauważyłem na napojach typu izotoniki. Coraz więcej reklam się tam pojawia i myślę że to kolejny ciekawy produkt na którym może się coś takiego znajdować.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 sty 2017, 11:56

Osobiście uważam, że gadżety reklamowe sprawdzają się dobrze ale na różnego rodzaju targach i zjazdach w których nasz farma będzie uczestniczyła. W życiu codziennym o wiele lepszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie i reklama google która jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową. Warto zapoznać się z ofertą profesjonalnych firm takich jak http://www.kreatormarki.pl/pozycjonowan ... a-warszawa
Awatar użytkownika
LidiaZ1
Posty:3
Rejestracja:12 sty 2017, 18:41

12 sty 2017, 18:43

Jestem zdania, że opłaca się inwestować w każdą formę reklamy. Gadżety reklamowe też pozytywnie wpłyną na postrzeganie firmy wśród klientów.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

30 maja 2017, 22:20

Propozycji gadżetów reklamowych jest kilka, a ja myślę, że to dobra promocja firmy. Przykładem są np. breloki do kluczyków samochodowych, wzbogacone o naklejkę domingową. Taki produkt można zamówić np. w tej firmie - http://unital.com.pl/oferta/ . Jest tu także możliwość zaprojektowania indywidualnego kształtu breloka, różniącego się od kształtów breloków standardowych, a nadruki są wykonywane cyfrowo albo na sitodruku.
Awatar użytkownika
edelwe
Posty:4
Rejestracja:19 cze 2017, 13:43

19 cze 2017, 13:51

Oczywiście, że tak, jednym z takich przykładów są standy reklamowe producent, które są bardzo dobrym i trwałym nośnikiem reklamy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl