Opłaca się inwestować w gadżety reklamowe?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

polinski
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 cze 2017, 13:06

19 lip 2017, 16:29

Myślę, że tak, a sposobów do tego jest mnóstwo. Nawet wspomniane krzesło obrotowe z zagłówkiem możesz to tego wykorzystać. Wystarczy tylko je okleić.
Awatar użytkownika
Charlie
Posty:4
Rejestracja:24 lip 2017, 21:37

26 lip 2017, 14:34

Pewnie, że warto. To jest jakby nie było reklama, którą czasem możemy widzieć codziennie, typu smycz, kubek itp.
Awatar użytkownika
porman
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:26 lip 2017, 15:14
Lokalizacja:Łódź

27 lip 2017, 15:40

Tak, ale lepiej, by nie było to coś przypadkowego, tylko mądrze przemyślanego. Zawsze na topie są akcesoria biurowe, bo to się zawsze przyda, pomimo postępującej cyfryzacji. Ze swojej strony polecam takie malutkie, kieszonkowe zestawy biurowe, gdzie jest malutki długopis, zakreślacz, zszywacz, nożyczki czy notesik - wbrew pozorom takie coś może się przydać. Tak samo torby płócienne - będą wyglądać dużo lepiej niż foliowe w oczach klientów. Dla bardziej poważanych klientów warto już pomyśleć o takich rzeczach jak chociażby pendrive/dysk zewnętrzny, ładny kalendarz czy organizer, droższe pióro.
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

30 lip 2017, 08:24

Tak, mądrze przemyślanie gadżety to jest to! Podsunę tu pomysł na takie torby http://www.izisport.pl/produkty.html z nadrukiem logo firmy jako praktyczny i wartościowy gadżet, może się przyda.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

07 sie 2017, 20:46

Ja szukałem drukarni, która zrobi dla mnie ulotki firmowe. Znalazłem w sieci taką http://letica.pl/oferta/ulotki/ . Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z efektu. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
rikikl42
Posty:2
Rejestracja:09 wrz 2017, 09:39

09 wrz 2017, 09:42

według mnie na pewno tak
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

16 paź 2017, 12:56

Oczywiście, że się opłaca. Promocja firmy to sprawa niezwykle istotna dla jej funkcjonowania. Podstawowym celem reklamy jest zwiększenie sprzedaży. Do nadrzędnego celu zmierzamy różnymi drogami, wyznaczając sobie także cele poboczne i realizując je rozmaitymi metodami. Skuteczna akcja promocyjna jest skoncentrowana nie tylko na przyciągnięciu nowych klientów, ale także na zyskaniu zaufania, budowaniu relacji i docenianiu lojalności klientów, których już pozyskaliśmy. Według mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem reklamowania się są dmuchane reklamy ze strony http://www.clevair.pl/pl/oferta
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 paź 2017, 11:27

Jasne, że się opłaca. możesz przeczytać na http://www.twojinformator.pl/kalendarz- ... o-zamowic/ o tym dlaczego warto zamówić i zainwestować właśnie w kalendarze reklamowe. Wiadomo pewnie się wydaje, że przy tak wielkiej cyfryzacji biznesu to takie rzeczy jak foldery, katalogi, kalendarze czy ulotki odeszły do lamusa. Ale moim zdaniem wcale to nie jest prawdą. Nadal warto inwestować w taką reklamę. Nadal bardzo dobrze docierają one do klientów
Awatar użytkownika
OskarM
Posty:4
Rejestracja:02 lis 2017, 11:57

02 lis 2017, 11:58

Moim zdaniem opłaca się inwestować w pewne gadżety reklamowe. Mogę tu wymienić chociażby długopisy, czy smycze.
Awatar użytkownika
CEOkraq
Posty:3
Rejestracja:14 lis 2017, 11:24

14 lis 2017, 11:35

Każda przemyślana inwestycja nie jest dobra i opłacalna. Nie wydawaj jednak małych sum na niewielkie i mało znaczące drobiazgi. Ktoś weźmie od Ciebie długopis i zgubi go po 2 dniach, bo i w niczym się nie wyróżnia. Pisałem już o tym wcześniej, ale Tobie też może się przydać - spróbuj z kartami stałego klienta bądź kartami podarunkowymi. Znam jedynie jedną firmę, z którą współpracowali moi bliscy, mianowicie Cardon, która w tym segmencie się wyróżnia. Jeśli dobrze zaprojektujecie karty, mogą one stać się wielką zaletą Twojej firmy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl