kampania w internecie

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

06 lut 2018, 21:50

Uważam, że każda pojedyncza propozycja to pic na wodę. Możliwości jest masa, a ograniczanie się do jednej kiedy nawet nie wszystkie kosztują (!) to podcinanie sobie skrzydeł. Przejrzeć wszystkie sobie dostępne, wybrać kilka i dopiero można liczyć na to, że poskutkuje!
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

10 lut 2018, 16:23

Zgadzam się ale trochę mniej radykalne mam podejście do tematu. Ogólnie uważam, że nikt nie pozjadał wszystkich rozumów i nawet profesjonaliści nie zawsze mają 100% racji, a przynajmniej nie zawsze to się w realu sprawdza. Choć z takich wskazówek jak tutaj http://netgraf.pl/blog/jak-reklamowac-s ... rnetowa,24 zawsze warto skorzystać, bo dzięki temu możemy podjąć świadomą decyzję.
Awatar użytkownika
jureczek
Posty:3
Rejestracja:09 lut 2018, 10:07

12 lut 2018, 14:02

My u siebie w firmie robimy wszystko sami z pozytywnymi skutkami, także nie potrzeba nam firm/ofert zewnętrznych.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

01 mar 2018, 16:10

Hej moglibyście mi polecić jakieś strony i kursy bez wielkich opłat a najlepiej to oczywiście za darmo bym mógłbym nauczyć się robić grafiki do sklepu internetowego w celach reklamowych? niestety nie stac mnie na usługi graficzne a w moim otoczeniu ktoś kto dobrze to robi kosztuje krocie niestety. byłem z usług zadowolony ale zwyczajnie nie stać mnie a nie chcę całkiem podcinać sobie skrzydeł brakiem zaangażowania w reklamę.
ssara
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 cze 2018, 18:14

29 cze 2018, 14:19

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl