Strona dostała filtr od Google? Co robić?

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Maciek
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:29 sty 2010, 15:30
Lokalizacja:Grupa Adweb

16 wrz 2013, 10:57

Coraz więcej polskich serwisów stara się zwalczyć filtr od Google, a kolejna spora grupa właścicieli witryn nie ma nawet świadomości, że ich serwis jest karany przez wyszukiwarkę. Jak w takim razie sprawdzić czy dana strona należy do tego niechlubnego grona? Coraz mniej zleceń, mniej zapytań ze strony www, spadek ruchu na stronie, brak witryny w wyszukiwarce Google to sygnały, że prawdopodobnie na witrynę nałożono filtr.

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy popadli w niełaskę Google, przygotowaliśmy nową ofertę. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów, a także dostępne narzędzia, pomaga właścicielom ukaranych stron www zdiagnozować przyczynę nałożenia kary, odfiltrować szkodliwe linki i przywrócić witrynie naturalne pozycje w wyszukiwarce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty http://wyjdzzfiltra.pl oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania adseo@adseo.pl
Blog o domenach, który da się czytać.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

13 wrz 2014, 11:04

Zdecydowanie trzeba zwrócić się o pomoc do firm, które na co dzień się tym zajmują - nie pozostało Ci już nic innego.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

05 lut 2015, 15:02

Trochę roboty z tym będziesz mieć.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

13 kwie 2015, 08:28

Czasami bardziej sensownym rozwiązaniem będzie zrobienie strony od nowa, która będzie napisana pod SEO - wtedy jej pozycjonowanie będzie łatwiejsze. Warto też się zastanowić nad marketingiem szeptanym o którym można poczytać tu http://bizzit.pl/marketing-szeptany-buz ... o-to-jest/, ponieważ wpływa to nie tylko na pozycję strony w wyszukiwarce, ale jest też idealnym sposobem na jej reklamę.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

03 maja 2015, 23:17

Nazwa może zostać stara, ale warto zainwestować w nową stronę i odpowiednią treść, tak zwany content. Jeśli połączysz to z odpowiednimi działaniami możesz odnieść sukces. Nie wiem ile masz na to pieniędzy, ale jeśli chcesz to zlecić specjalistom to z firmy adseo.pl są w stanie w szybkim czasie Cię wypromować zgodnie z zasadami google.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

12 maja 2015, 07:14

Samemu nie da rady. Niestety ale próbowałem swego czasu pozycjonować na własną rękę i przez moje własne działania strona dostała filtra....

Obecnie pozycjonowanie prowadzi mi firma zewnętrzna. Jest taniej, nie zajmuje mi to czasu i udało im sie stronę wyciągnąć z filtru google. Obecnie stopniowo pnie się do góry. W linku znajdziecie kontakt - jeśli ktoś szukałby kogoś profesjonalnego.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

24 mar 2016, 09:06

I jak sobie poradziłes?
Dorota
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 paź 2016, 18:11

08 lis 2016, 22:24

często pwód jest absurdalny: masz linka z wikipedii. Niby dobrze - taki link jest wartosciowy i dobrze pozycjonuje. ale wikipedie ciagle kopiuja różni spamerzy i w ten sposób twoj poczatkowo fajny link zostal powielony w tylu tysiacach kopii, ze w koncu google uznal go za dublowanie tresci i spam reklamowy. I dal filtr. wyjsciem jest wtedy czasem zmianaanchora w linku z wikipedii - niech link zostanie ale niech anchor linka nie ma tego slowa kluczowego.
Dla czytelników forum proponuję rabat na haslo BiF24 na zaknięte szkolenia dla pracowników
oraz moje wyjazdy team building w całej Polsce, w dowolnym ośrodku szkoleniowym.
Timolan
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:13 lut 2017, 12:01

15 lut 2017, 15:56

trzeba umieć się pozycjonować :D
Najlepsze hotele Włocławek i nie tylko. :mrgreen:
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

27 maja 2017, 14:09

Może pomyśl o pozycjonowaniu stron internetowych wraz z dobrą, sprawdzoną firmą? Klienci z Krzepic cenią m.in. http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-krzepice.html także spójrz, może to też oferta dla Ciebie ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl