Waga pozycjonowania

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

green
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:01 lut 2013, 17:55

09 maja 2013, 11:56

Dobrze jest powierzyć to firmie zewnętrznej bo należy stale śledzić reakcje odbiorców, aby zapewniać wzrost wskaźnika ROI i maksymalizować przychody.Analityka internetowa jest ściśle związana z procesami zachodzącymi w firmie i ma wpływać na poprawę tych procesów.Web Metrics to profesjonalne i rzetelne źródło informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
aga2013
Posty:3
Rejestracja:29 lip 2013, 11:35

29 lip 2013, 11:46

Jeszcze kilka lat temu o pozycjonowaniu mało kto słyszał i było ono dosyć proste. Programy puszczenie kilku linków i to w zupełności wystarczało. Jednak od 2 lat jest coraz trudniej. Wiele firm sie pozycjonuje i żeby być w pierwszej dziesiątce na wybrane frazy, jeśli są one ciężkie jest trudno. Polecam firmę www.devilart.pl, maja doskonale wyniki.
Zdejmij blokadę - simlock BlackBerry,a może opiekunka osób starszych Ci pomoże.
waflo
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:28 sie 2013, 12:17

03 wrz 2013, 14:38

niestety, SEO po wstępnym zapoznaniu się z tematem może wydać się na pozór prostą czynnością, ale jak z każdą dziedziną- trzeba temu trochę czasu poświęcić. Dlatego myślę, że jeśli nie mamy z pozycjonowaniem za dużo do czynienia to lepiej powierzyć sprawy w ręce właściwej osoby, która ma rozbudowane ku temu narzędzia...
powaznyobywatel
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:07 sie 2013, 07:54

17 wrz 2013, 08:51

Pozycjonowanie jest oczywiście bardzo istotną kwestią, jednak nie zapominajmy, że google dobrze indeksuje tylko te strony, które są właściwie zbudowane. Ja przez długi czas zastanawiałem się czemu mam tak kiepskie wyniki, aż w końcu ludzie z Babilon Media mnie uświadomili, że problem leży w stronie. Pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

21 sty 2014, 18:20

Fakt jest taki, że większość z nas swoją przygodę z internetem zaczyna od wyszukiwarki. Ci co są wysoko w wynikach wyszukiwania mają łatwiej. Mają więcej klientów a co za tym idzie, zleceń. Aby być wysoko w wynikach wyszukiwania potrzebne są dwie rzeczy: strona internetowa przyjazna użytkownikowi oraz linki do niej prowadzące. Tego typu działania wymagają wyczucia. Myślę, że lepiej zlecić to http://seoventure.pl/ - którzy zajmują się tym na co dzień.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

21 sty 2014, 22:27

Tylko czy przeciętny Kowalski, który będzie chciał zainwestować w marketing uwierzy w jego moc? Trzeba mu dać konkretne przykłady, pokazać zysk.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

12 lut 2014, 08:21

Sądzę, że ludzie coraz bardziej zdają sobie sprawę z siły marketingu
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 sty 2017, 11:57

niebo pisze:Tylko czy przeciętny Kowalski, który będzie chciał zainwestować w marketing uwierzy w jego moc? Trzeba mu dać konkretne przykłady, pokazać zysk.
Przeciętny Kowalski myśli, że jak stworzy stronę internetową, to klienci sami do niego przyjdą. Niestety tak to nie działa i jesteśmy zmuszeni inwestować w marketing internetowy a zwłaszcza w pozycjonowanie stron, bo jest stosunkowo tanie, a może przynosić spore zyski. Powinniśmy mieć również pojęcie o tym co zamawiamy i na szczęście teraz nie ma problemu ze znalezieniem takich informacji, bo cały czas powstają nowe blogi. Polecam szczególnie ten http://www.google-rank.pl/
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

30 mar 2017, 13:48

Własna działalność to super sprawa. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby odpowiednio ją rozpromować. Bez dobrego marketingu ciężko zaistnieć w dzisiejszych czasach. Dlatego polecam lekturę artykułu: http://biznesblog.biz.pl/marketing-nowego-biznesu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań.
Awatar użytkownika
HazelN
Posty:4
Rejestracja:03 kwie 2017, 09:15

03 kwie 2017, 09:52

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie, to trzeba pamiętać, że tylko strony z top 10 zgarniają prawie cały ruch.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl