Biuro rachunkowe, czy księgowa?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

23 lis 2019, 15:10

Wygląda na to, że korzystanie z usług biura rachunkowego Saldo http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ było w pełni trafionym pomysłem. Zajmują się dla nas rachunkami i księgowością, prowadzenie tego na własną rękę było niezwykle problematyczne. Ale to już za nami, udało nam się odetchnąć.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

18 gru 2019, 15:23

Zawiązanie współpracy z biurem rachunkowym https://www.consulting-tax.com/ okazało się absolutnym strzałem w 10. Dokładnie tego było mi trzeba, CONSULTING TAX starają się o porządek w naszej rachunkowości. A zajmowanie się tym na własną rękę byłoby jednak zbyt trudne.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

18 gru 2019, 20:17

Mój brat ostatnio polecił mi biuro w Gostyniu, które znajduję się na ulicy Stankowej 1A. Biuro jest prowadzone przez Panie Darię i Elżbietę Muszyńskie. Biuro oferuję kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości realizowane na najwyższym poziomie.
acapulco
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:07 lut 2018, 15:17

03 kwie 2020, 15:32

Polecam biuro rachunkowe, które pracuje na programie Taxomatic https://www.taxomatic.pl/post/ksiega-pzychodow-i-rozchodow-co-powinien-miec-program. Świetna sprawa, naprawdę.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

04 sie 2020, 13:26

Ja akurat współpracuję z biurem rachunkowym Gama w Warszawie i lepiej trafić nie mogłem. Po wielu przygodach z księgowymi w końcu trafiłem na profesjonalny i sprawdzony zespół, który zawsze jest terminowy i w razie potrzeby służy radą
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

04 sie 2020, 13:29

Zdecydowanie biuro rachunkowe. Polecam na pewno biuro rachunkowe Gama z Warszawy. Bardziej opłaca się to czasowo i finansowo, wszystko zawsze na czas i bezproblemowo
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

06 wrz 2020, 23:08

Jeżeli nie jesteśmy korporacją to biuro ksiegowe. Zdecydowanie. Ja współpracuję z https://www.adamus.net.pl/ i spokojnie mogę prowadzić firmę, bez obaw, że właśnie będzie coś źle zaksięgowane i potem się urząd skarbowy przyczepi
Awatar użytkownika
ganterr
Posty:5
Rejestracja:14 paź 2020, 15:31

04 lis 2020, 13:18

To zależy, jeśli prowadzisz działalność, w której nikogo nie zatrudniasz na rynku obecnie znajduje się wiele prostych oprogramowań, które umożliwiają Ci w łatwy sposób prowadzić księgowość. Jeśli jednak posiadasz rozbudowany zespół - zdecydowanie lepiej będzie jeśli będziesz posiłkował się wsparciem z zewnątrz. Ze swojej strony korzystamy z Kancelarii Księgowej Tias we Wrocławiu - chociaż z tego co wiem mają jeszcze 4 inne oddziały w Polsce i jeden w Korei. Wszystko zawsze na czas, dedykowany zespół opieki klienta, a co za tym idzie prosta komunikacja.
Awatar użytkownika
Karolajn88
Posty:1
Rejestracja:18 gru 2020, 11:19

18 gru 2020, 11:24

Zdecydowanie biuro rachunkowe. Księgowość małej firmy może nie jest skomplikowana, ale również wymaga czasu. Jeśli ktoś się zna na księgowości, może zacząć to robić samodzielnie. Ja osobiście wolę te 100-200 zł zapłacić i mieć z głowy cały miesiąc, a dostarczać tylko faktury. Oczywiście, ceny są uzależnione od ilości usług, ale myślę, że nie są wygórowane.
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

04 lut 2021, 21:50

Najważniejsze to żeby wszelkie kwestie finansowe były na bieżąco dopilnowane. A w księgowości jest co robić. Samo monitorowanie płatności ile zajmuje czasu. A przypominanie się klientom, że faktura nie została zapłacona to nic przyjemnego, mnie to zawsze krępuje. Od kilku miesięcy proces kontrolowania faktur i powiadamiania klientów mam zautomatyzowany. Wszystko dzięki MonPay. A, że działa w chmurze to mam do niego dostęp z każdego urządzenia niezależnie gdzie jestem, 24/7. Duża oszczędność czasu i zaczynam zauważać więcej płatności wykonanych w terminie, co mnie bardzo cieszy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl