Biuro rachunkowe, czy księgowa?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
eleonoram
Posty:4
Rejestracja:10 maja 2021, 20:59

10 maja 2021, 21:03

Myślę, że przy jednoosobowej działalności wiele kwestii podatkowych czy ubezpieczeniowych można ogarnąć samemu - nie jest to trudne, trzeba tylko czasu, wiedzy i narzędzi do pracy. Korzystam ze strony, której składki opisane są prosto a konkretnie, kwestie prawne, należne świadczenia czy niuanse ubezpieczeniowe. Mowa tam tez o ewentualnych ulgach w spłacie należności, pomocy ze strony ZUS, windykacji czy działań antyegzekucyjnych.
Awatar użytkownika
jasiekw
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2021, 19:07

12 maja 2021, 19:15

warto szukać tematycznych wpisów tam, gdzie wiedzą co piszą. Na prawozus chociażby znajdziecie niezbędne informacje i dla przedsiębiorczymi dla osoby nieprowadzącej dz.g - tematy świadczeń, zasiłków ale i egzekucji czy rozliczeń kont
Awatar użytkownika
eleonoram
Posty:4
Rejestracja:10 maja 2021, 20:59

13 maja 2021, 22:20

Akurat w temacie zasiłku chorobowego miałam możliwość wykorzystania argumentów dla pracodawcy, który moje zwolnienie kwestionował. Znalazłam podobny wpis na tej stronie właśnie, najbardziej mi rozjaśnił sytuację i ostatecznie nadal jestem na chorobowym, mimo wątpliwości szefa
Awatar użytkownika
jasiekw
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2021, 19:07

15 maja 2021, 19:06

Tam można znaleźć naprawdę rzetelne informacje i to chyba na każde nurtujące pytanie, niezależnie czy dotyczy działalności, zatrudnienia czy jakichkolwiek świadczeń z ZUS ale i KRUS
Awatar użytkownika
kozanostra
Posty:1
Rejestracja:15 maja 2021, 22:32

15 maja 2021, 22:34

Sam kilka razy czerpałem informacje związane z prawami i moimi uprawnieniami jeśli chodzi o świadczenia ZUS z tytułu choroby i macierzyństwa. Bardzo fajne wpisy tematyczne, pisane tak, że każdy zrozumie
Awatar użytkownika
jasiekw
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2021, 19:07

16 maja 2021, 19:13

kozanostra ja byłem totalnym laikiem jeśli chodzi o przepisy związane z prowadzeniem działalności i wszelkimi rozliczeniami z ZUS czy podatkami. Teraz jestem wiele mądrzejszy a wiedzę zdobywam w sumie tylko z opisywanych tam problemów i odpowiedzi specjalistów zamieszczanych pod tymi wypowiedziami.
Awatar użytkownika
gabiski
Posty:3
Rejestracja:25 maja 2021, 14:35

25 maja 2021, 15:27

fajna opcja jest chyba jednak posiadanie księgowej ;)
Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

01 gru 2021, 06:53

Jeśli szukacie dobrego kancelarii w Słupsku, która zajmie się rozliczeniami kadrowo-płacowymi oraz podatkowymi, to polecam Biuro TAX przy ul. Młyńskiej. Moja mama korzysta z ich usług już od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolona. Kancelaria kompleksowo i profesjonalnie prowadzi wszelkiego typu rozliczenia. Posiadają oczywiście certyfikat Ministerstwa oraz mają wykupione OC.
Awatar użytkownika
arek.f
Posty:11
Rejestracja:16 lut 2021, 14:31

01 gru 2021, 20:49

Ja mogę zawsze polegać na swojej księgowej, więc polecam księgowych.
Awatar użytkownika
Bruno2176
Posty:5
Rejestracja:02 gru 2021, 10:23

02 gru 2021, 12:22

Według mnie lepsze jest biuro rachunkowe.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl