Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Bledzix11
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:16 lut 2014, 12:52

21 kwie 2016, 12:41

Nie raz potrzebne są różnego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne. Bardzo dobre wykonuje Monika Mostowy i jej specjaliści z firmy. Ofertę jej firmy można znaleźć pod adresem mostowy.com.pl/tlumaczenia-specjalistyczne/. Cenowo nie ma jakiegoś kosmosu, więc myslę, że oferta godna uwagi.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

11 maja 2016, 12:59

Dobra księgowa to podstawa firmy. Wyobrażacie sobie mieć bałagan w dokumentacji, a pod koniec okresu rozliczeniowego głowić się, jak zapanować nad chaosem? Wcześniej sam wypełniałem cała "papierologię" firmową ale to było zbyt uciążliwe i czasochłonne, więc znajomy polecił mi biuro rachunkowe online: www.biurorachunkowegusto.pl/
W końcu mam święty spokój, wysyłam im wszystkie druki kurierem, a na specjalnej platformie online sprawdzam status moich spraw.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

13 maja 2016, 11:48

pieczątka to chyba najmniejszy problem :lol: dla mnie szczegóły mają nieco inny wymiar - wiecie, oprogramowanie właściwe, wysyłka produktu poprawna. wyszukiwanie porad jak z esprzedazy czyli tworzone przez fachowców w swojej dziedzinie. a nie takie kompletne bzdurki.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

31 maja 2016, 12:26

Dużo zależy od profilu firmy i tego w jakiej branży działa. Przykładem jest artykuł opisujący systemy do zarządzania w branży budowlanej tu portalerp.pl/zarzadzanie-projektami-branzy-budowlanej/ co można porównać do wielu innych systemów, ale każdy będzie działa inaczej, będą inne wymagania i tak dalej.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

04 cze 2016, 12:44

Wiem, że była już o tym mowa na poprzednich stronach, ale czy ktoś ma dojścia do listy, gdzie są sprawdzeni adwokaci w Warszawie i mogą pomóc w sprawach związanych z firmą? Pytanie też o takich, którzy mają w miarę konkurencyjne ceny.
TonyMik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:04 cze 2016, 12:37

04 cze 2016, 12:55

Jedną z rzeczy, które firma potrzebuje jest z pewnością dobra obsługa finansowo-księgowa.
Świetnym pomysłem dla osób dopiero startujących w biznesie jest biuro rachunkowe online takie jak Wfirma.
Jest to poniekąd bardzo duży portal tematyczny z zakresu finansów firmy. Znaleźć można sporo artykułów tematycznych ale i wspanaiłe
narzędzie do prowadzenia księgowości firmy.
Tutaj można przejrzeć co się na stronie znajduje: partner.wfirma.pl/ref/e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7
Za bardzo przystępną cenę dostaje się gotowy program księgowy, płacowy, kadrowy.
Awatar użytkownika
grulom
Posty:2
Rejestracja:07 cze 2016, 11:56

07 cze 2016, 12:02

Dokładnie. Program finansowo-księgowy jest obecnie niezbędny w każdym przedsiębiorstwie. Jeśli stoimy przed wyborem programu to warto zapoznać się między innymi z programem FK Yuma. Na www.yuma.pl/produkty/finanseksiegowosc dostępny jest szczegółowy opis usługi. Ponadto program jest przystosowany do jednolitego przesyłania danych, czyli jednolitym plikiem kontrolnym.
Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

18 cze 2016, 15:19

no bosko, zrobiła się tutaj fajna książka adresowa i mnóstwo firm z polecenia, które są potrzebne każdej firmie. Zawsze lepiej mieć kogoś z polecenia i sprawdzony kontakt. Dzięki szczególnie za doradców prawnych w zakresie podatków, już nawiązaliśmy z nimi współpracę. żeby coś również dorzucić do polecam firmę fabryka reklamy warszawa, która kompleksowo nas obsłużyła w zakresie wykonania kampanii reklamowej frwarszawa.pl/druk-wielkoformatowy-wydruki-reklamy-bannery-wielkoformatowe/ i wykonanie materiałów reklamowych wraz z montażem na terenie miasta i trochę na wschodnich obrzeżach. Super bo nam nieźle doradzili i dzięki doradztwu zmieniliśmy nasz projekt i bardziej dopasowaliśmy kampanii do naszych potrzeb i nie oszukujmy się również do funduszy jakimi dysponowaliśmy.
Awatar użytkownika
Ratownik
Posty:4
Rejestracja:14 cze 2016, 00:56

19 cze 2016, 22:08

dzięki za wszystkie polecenia, może sie kiedyś przydadzą
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

21 cze 2016, 10:54

Moja firma bez wątpienia potrzebuje dobrej komunikacji, bo obecna komunikacja jest na niskim poziomie. Zauważyłem, że jest kilka działów w firmie, które niezbyt dobrze i niezbyt często komunikują się z innymi działami, a to negatywnie wpływa na funkcjonowanie firmy. Zauważyłem także, że czasem dochodzi do sytuacji, w których 2 pracowników robi bardzo podobne rzeczy i z powodzeniem obydwoma zadaniami mógłby się zając jeden pracownik. Myślę o zamówieniu takiej usługi processum.pl/uslugi/optymalizacja-struktur/audyt-komunikacyjny/ . Jest to audyt komunikacyjny dzięki któremu wiedziałabym gdzie jest zła komunikacja w firmie. Co o nim sądzicie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl