Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

15 wrz 2016, 17:09

Firmą trzeba sprawnie zarządzać, a do tego służą dzisiaj odpowiednie oprogramowania.Nawet przychodnie lekarskie korzystają z programów np. z takich www.mediporta.pl/funkcje/. Prowadzenie dokumentacji medycznej, rozliczenia z NFZ wcale nie są takie łatwe, trzeba poświęcić temu mnóstwo czasu. A tak wykonuje to program, ryzyko błędu jest też dużo mniejsze.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

24 wrz 2016, 15:30

Niektórym może się to wydawać błahe, ale w każdym biurze powinien znaleźć się dystrybutor z wodą. Pracownicy muszą mieć dostęp do świeżej wody źródlanej. Dystrybutor to najprostsze i najlepsze rozwiązanie, można je łatwo zamówić przez internet getfresh.pl/jak-to-dziala
Awatar użytkownika
manciu
Posty:4
Rejestracja:06 lip 2016, 01:47

28 wrz 2016, 01:12

mysle ze woda w biurze to podstawa :)
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

28 wrz 2016, 10:10

W zależności od rodzaju biznesu, myślę że potrzebny będzie zakup kasy fiskalnej. Jest trochę firm, które oferują dobry sprzęt, a w razie awarii - serwisują takie maszyny: it.netrix.com.pl/radom
Ja myślę, że warto zapisać kontakt. A nóż w przyszłości się przyda.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

29 wrz 2016, 12:42

Firma może potrzebować wielu rzeczy i samemu trzeba ustalić co będzie najbardziej przydatne. Z pewnością należy też pamiętać o szkoleniach pracowników, bo im wyższe mają kwalifikacje, tym lepiej dla biznesu. Szkolenia naprawdę są bardzo dobrym rozwiązaniem i można by pomyśleć o takiej akademii biznesu szkoleń z profesjonalną ekipą, dzięki której jakoś i efektywność pracy w firmie może zdecydowanie wzrosnąć.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

02 paź 2016, 22:50

Sprzętu oczywiście, ale przede wszystkim potrzebuje dobrych pracowników którzy będą na tym sprzęcie pracować. Nie tylko sztuką jest ich znaleźć, sztuką jest ich utrzymać i skutecznie motywować do pracy. Ciekawe pakiety motywacyjne proponuje sodexomotywacja.pl/, tak naprawdę każdy pracodawca znajdzie coś odpowiedniego dla swojego zespołu.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

04 paź 2016, 00:13

Czego potrzebuje firma? Moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia księgowość - to pierwsza rzecz, o której powinniśmy zadecydować. Jak ktoś zakłada firmę, to mogę polecić sprawdzone biuro rachunkowe ksiegowyexpert.pl/. Naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

04 paź 2016, 11:55

Warto wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom klientów - i na przykład umożliwiać dokonywanie platności przez tanie terminale płatnicze, to z jednej strony poszerza zakres usług firmy, z drugiej jest takim sygnałem dla klienta, że usługodawca liczy się z jego potrzebami i dba o jego wygodę. Proste, niedrogie i skuteczne rozwiązanie :)
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

05 paź 2016, 17:07

czarek pisze:Czego potrzebuje firma? Moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia księgowość - to pierwsza rzecz, o której powinniśmy zadecydować. .
Zgadzam się, u nas to był pierwszy krok - zdecydowaliśmy się na prawoipodatki.com. Raz wybrane biuro rachunkowe, a jak dobrze się trafi, to już współpracujecie rok za rokiem.. tak jak my.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

13 paź 2016, 00:38

ja sądzę, że ważna jest własna, dobrze zaprojektowana przestrzeń. warto zatem w to trochę zainwestować. polecam fajne Studio Monsun, mają fajn epomysły na wnętrza biur i sklepów bo tym się zajmują :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl