Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

kempes
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 cze 2015, 12:00

19 sty 2017, 21:04

Obowiązkowych takicch, że musisz mieć to praktycznie jeydnie NIP i zgłoszenie do urzędu z formularzem CEIDG.
Reszta jest dodatkowo, nie ma obowiązku pieczątki, chociaż ciężko wyobrazić sobie firmę bez. Bo jest po prostu bardzo przydatna, dlatego wszyscy mają.
Jest wiele rzeczy które się firmom przydają np. www.dasoft.com.pl/pl/systemy-kolejkowe system kolejkowy szczególnie gdy oddział firmy ma sporo klientów i jakoś trzeba sobie z nimi radzić
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 sty 2017, 19:29

Myślę, że pieczątki. Nie każdy zwraca na to uwagę, a szkoda. Szybko i tanio można zrobić na www.stampler.pl/. Przesyłka w 24h godziny i bardzo prosty moduł tworzenia. Warto to zrobić już na samym początku, ponieważ używa jej się bardzo często.
Awatar użytkownika
lodo
Posty:2
Rejestracja:23 sty 2017, 13:55

31 sty 2017, 15:01

A ja ostatnio dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak magazyny do wynajęcia i od razu pomyślałam, że może to być przydatne podczas prowadzenia firmy - na wielu płaszczyznach. Na przykład do przechowywania dokumentów, albo do składowania jakiś artykułów. Pewnie, że wszystko zależy od charakteru działalności, ale myślę, że to w wielu dziedzinach może się sprawdzić fajnie.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

03 lut 2017, 18:59

Wydaje mi się, że wieksza firma potrzebuje przedewszystkim obsługi prawnej. Polecam kancelarię adwokacką w Katowicach która ma dośc spore doświadczenie w tego typu sprawach. Odezwij się do nich, a napewno pomogą Ci rozwiązać problem i doradzą.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

05 lut 2017, 21:16

Dobre HR moim zdaniem
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

08 lut 2017, 09:14

Wracając jeszcze do tematu oprogramowania, o którym była mowa wyżej to polecam najpierw umówić się na prezentacje systemu i poznanie jego zalet. Nie kierujcie się tylko ceną, bo potem może się okazać, że wydacie pieniądze po raz drugi na inny system. Przeczytaj o działaniu systemów i o tym, jak się go wdraża, tu masz informacje www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-firm-co-warto-wiedziec/ wydaje mi się, że bardzo wartościowe.
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

09 lut 2017, 20:05

Bardzo ważnym elementem dla firmy jest pozycjonowanie stron . Dzięki temu mamy mozliwość rozwoju biznesu w sieci oraz pozyskiwaniu klientów.
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

09 lut 2017, 21:54

Wiele zależy od tego, jaki to typ firmy. Generalnie zwykle niezbędne jest oprogramowanie. Znajomy jest lekarzem i otworzył niedawno profesjonalna klinikę. Znacznie pracę mu ułatwia to oprogramowanie: www.mediporta.pl/. Świetnie dzięki niemu obsługuje duże bazy danych i rozlicza się z nfz
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

13 lut 2017, 16:07

Witam, zakładam swoja pierwsza działalność i będę potrzebował terminala do kart płatniczych, takiego jak tutaj: www.fpc.pl/terminal-kart-platniczych/. Ten z linku został mi polecony przez moich znajomych, którzy prowadzą restaurację. Mam jednak pytanie, czy ktoś zna tego dostawcę? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego czytnika i ile on powinien kosztować, tak żeby nie przepłacić? Czy polecilibyście ten z linku?
Wolsza
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:08 gru 2016, 10:37

14 lut 2017, 20:28

Warto pomyśleć o szkoleniach. Wynająć salę szkoleniową(na przykład ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/) i robić szkolenia/prezentacje. Motywowanie i rozwijanie pracowników to podstawa
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl