Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

15 lut 2017, 12:13

Witam, rozwijam swoją małą firmę produkcyjną. Niebawem będę potrzebował nowych rozwiązań technologicznych. Polecono mi te firmę: www.astor.com.pl/ czy ktoś korzystał z ich usług? Jakie sa Wasze opinie na ich temat?
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

17 lut 2017, 19:01

Poruszyliście wiele ważnych tematów. ALe nie wszytkie są potrzebne w każdej firmie. To zależy od jej profilu i zakresu działalności. Pieczątka to rzecz obowiązkowa i oczywista. Podobnie jak księgowość, która obowiązuje każdą firmę. Ale i tu mogą być różnice. Mi wystarcza program do fakturowania afaktury.pl/ a ktoś inny ma potrzebę zatrudnienia księgowej. Ale i tak program do faktur mu się przyda :lol:
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

22 lut 2017, 21:16

Ja ostatnio musiałem zmieniać pieczątkę i zamawiałem na www.stampler.pl/, ponieważ jest prosty moduł tworzenia, a ja nie miałem zbytnio na to czasu. Dodatkowo przesyłka praktycznie w 24h więc jak dla mnie idealne rozwiązanie.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

26 lut 2017, 23:13

Jeśli masz w firmie dużo zgromadzonych danych to na pewno wiesz, jak ważna jest ich ochrona przed np. awarią urządzeń i ich utratą. Warto wtedy postawić na innowacyjne rozwiązania np. w postaci wykupienia rozwiązania, łączącego funkcje przechowywania, współdzielenia i back-upowania plików. Nazywa się to ProDysk: biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/aplikacje/prodysk
I co ważne - niezależnie od miejsca, w którym jesteś i urządzenia, z którego korzystasz, możesz swobodnie zarządzać dokumentami firmowymi i udostępniać je innym użytkownikom.
Awatar użytkownika
addam19
Posty:3
Rejestracja:28 lut 2017, 22:00

01 mar 2017, 17:06

Super porady w tym zakresie, wezmę je pod uwagę !
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

06 mar 2017, 09:43

Bez wątpienia firma potrzebuje dobrej organizacji pracy a także dobrze prowadzonego sekretariatu. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku bardzo dużych firm a zwłaszcza korporacji, które zatrudniają tysiące pracowników. Jest wiele firm, które świadczą tego typu usługi, ale tylko niektóre z nich świadczą je na wysokim poziomie i są to kompleksowe usługi. Do takich firm bez wątpienia należy TMF Group, których ofertę dot. Sekretariatu korporacyjnego znajdziecie tutaj www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

06 mar 2017, 19:17

Zależy jaka to firma. Ja np. otworzyłem mała pizzerię włoską i to czego potrzebowałam najbardziej to piec do pizzy. Na szczęście kolega po fachu polecił mi Piec do pizzy Start Resto Quality, który okazał się bardzo prosty i w atrakcyjnej cenie. Dodam, że jest sprowadzany z Włoch, mogę go śmiało polecić każdemu z branży gastronomicznej. Jakby ktoś potrzebował, zamawiałem tutaj: restoquality.pl/
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

09 mar 2017, 21:41

Nie wiem, czy już o tym było, bo tyle odpowiedzi, że można się pogubić, ale rady cenne. Na pewno każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania online. Ja właśnie testuję bezpłatnie https://afaktury.pl/ i na pewno przy nim zostanę ze względu na ogromną funkcjonalność. Program nawet monitoruje i windykuje faktury. Mój poprzedni nie miał takich funkcji.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

10 mar 2017, 11:15

Ktoś wspomniał, że dobrym pomysłem dla każdej firmy jest przynależność do konkretnych organizacji biznesu. To ułatwia spotkania z innymi przedsiębiorcami, daje możliwość przyswajania nowej wiedzy czy wymiany opinii. Nie wiem, czy kojarzycie Inicjatywę Mobilności Pracy (inicjatywa.eu/o-inicjatywie/ )? Podejmuje ona problematykę mobilności pracy, przeciwdziałania dyskryminacji pracowników delegowanych oraz walczy z handlem ludźmi, wyzyskiem oraz popularyzuje podejmowanie legalnej pracy za granicą.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

10 mar 2017, 11:48

zamber pisze:Myślę, że pieczątki. Nie każdy zwraca na to uwagę, a szkoda. Szybko i tanio można zrobić na www.stampler.pl/. Przesyłka w 24h godziny i bardzo prosty moduł tworzenia. Warto to zrobić już na samym początku, ponieważ używa jej się bardzo często.
ja tez zamawiałam na http://www.stampler.pl/ bo faktycznie szybka przesyłka i łatwo się tworzy. mój wspólnik miał się tym zająć, ale zapomniał więc zostało to na mojej głowie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl