Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
trzykro
Posty:4
Rejestracja:12 mar 2017, 16:30

12 mar 2017, 16:35

Każda firma potrzebuje pracowników znających angielski, bo w dzisiejszych czasach ten język to podstawa. Warto znaleźć dobrą szkołę, może jakieś indywidualne lekcje angielskiego? W Katowicach mogę polecić linguastrefa.pl :)
Awatar użytkownika
Mowgli85
Posty:1
Rejestracja:12 mar 2017, 17:50

12 mar 2017, 18:52

Firma na pewno będzie potrzebowała promocji - zarówno w internecie jak i lokalnie.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

14 mar 2017, 23:47

Firma potrzebuje również odpowiedniego oprogramowania. Nawet przychodnie medyczne powinny się o to zatroszczyć. W firmie Mediporta można znaleźć przydatny system, dzięki któremu można stworzyć odpowiednią dokumentację medyczną i rozliczyć się z nfz. Poczytajcie o nim sobie tutaj: www.mediporta.pl/elektroniczna-dokumentacja-medyczna-obowiazkowa-od-1-01-2018/ . To znacząco ułatwia życie.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

15 mar 2017, 11:57

Jeśli to sklep internetowy, to oprócz dobrej reklamy potrzebuje także ladnych zdjęć produktów, by zachęcić potencjalnych klientów. Bez tego ani rusz. Dla mnie zdjęcia produktów do sklepu wykonywali agrest studio. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

23 mar 2017, 11:22

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jak ważne dla każdej firmy jest poszerzanie swoich kontaktów. Służą do tego celu chociażby spotkania networkingowe, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój firmy i pomnożenie jej zysku. W końcu na takich spotkaniach poznajemy innych przedsiębiorców, wymieniamy się wizytówkami, dzielimy opiniami i może to zaowocować później np. współpracą między danymi organizacjami :) Aby jednak nawiązywać wartościowe relacje z innymi przedsiębiorcami, każdy networker powinien posiadać w sobie kilka cech: www.bnipolska.pl/top-9-cech-dobrego-networkera/ . Poczytajcie o tym koniecznie, bo to klucz do sukcesu.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

23 mar 2017, 20:41

Każdy początkująca firma potrzebuje dobrego zarządzania. Wiele ważnych informacji na ten temat a także jak poruszać się w świecie finansó i biznesu jest na stronie: firmowa.net/najlepszy-kredyt-dla-firm-jak-wybrac/. Od informacji jak wybrac kredyt dla firmy, po marketing i motywację. Bardzo przydatna strona a porady przydadzą się nawet osobom doświadczonym w prowadzeniu działalności.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

26 mar 2017, 18:06

Też chciałbym przejść na własny biznes myślę o firmie transportowej ale takiej która po prostu wozi paczki a nieczysta kurierka. Myślę o tym by zainstalować jakieś oprogramowanie dotyczące liczenia kilometrów by zminimalizować koszty czytałem tutaj biznes.t-mobile.pl/pl/artykuly/28-komunikacja-w-firmie/687-jak-obnizyc-koszty-utrzymania-pojazdow-sluzbowych o tym. Jak to się sprawdza czy ktoś używa takiej aplikacji, czy to się w ogóle sprawdza czy koszty są minimalizowanie?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 mar 2017, 13:26

Firma potrzebuje bez wątpienia dobrych pracowników. To oni są siłą napędową całego biznesu. trzeba więc o nich dbać. Mieć dobry program motywacyjny. Ja uważam, że kafeteria oraz program emerytalny w zupełności wystarczą. Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o programie emerytalnym dla pracowników można wejść na www.leggmason.pl/pl/obsluga-i-pomoc/centrum-pomocy/najczesciej-zadawane-pytania/emerytura-ike-ikze i tam o tym poczytać.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

27 mar 2017, 22:46

Firma by sprawnie funkcjonować w internecie potrzebuje też moim zdaniem współpracy z przedsiębiorstwem, które zajmie się szeroko pojętą opieką nad systemem informatycznym w firmie. Jeśli chcesz mogę Ci polecić firmę ITCenter, z którą współpracuje mój dobry przyjaciel itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/#sklepy. Prowadzi on sklep internetowy i zleca im obsługę programów z tym związanych. Warto przejrzeć ich ofertę.
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

30 mar 2017, 23:28

Wszystko zależy oczywiście od tego, czym się owa firma zajmuje. W zależności od przedmiotu działalności, różne są potrzeby. Firma budowlana na przykład musi koniecznie zainwestować w wysokiej klasy narzędzia wspierające produkcję, jak te opisane na stronie mangopress.pl/marki-ktorych-narzedzia-wspieraja-produkcje-w-przemysle/- w tej branży nie można pracować byle czym, jeżeli chce się być konkurencyjnym.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl