Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

04 maja 2017, 16:10

Najważniejsza jest dobra reklama. Trzeba się w tym temacie orientować. Nie można także ufać w tych sprawach osobom, które na temat danej reklamy piszą na forach, bo to także może być reklama. Warto samemu szukać ja znalazłem na performance360.pl/ opis i wytłumaczenie, różnych form reklam w internecie, a o wielu sprawach się nie mówi, a moim zdaniem powinno.
Szamer
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:04 mar 2017, 17:05

15 maja 2017, 10:32

Dobry wizerunek,dobra reklama i dobrze stworzona strona internetowa dzięki której nasza oferta trafi do większej rzeszy odbiorców.
stronysklepowe.pl zajmują się tworzeniem stron,wstawianiem,dodawaniem do niej takich elementów jak blogi,tworzeniem nowego,świeżego spojrzenia na nasz produkt.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

16 maja 2017, 17:36

Firma potrzebuje przede wszystkim dobrej reklamy i pozycji w sieci, tak by być lepiej widoczną dla potencjalnych klientów. Kluczową rolę odgrywa tu nie tylko pozycjonowanie ale prowadzenie regularnych i dobrze przygotowanych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Ja to zadanie zlecam profesjonalistom fabrykamarketingu.pl/. Mają spore doświadczenie a ich pomoc jest dla mnie nieoceniona.
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

23 maja 2017, 11:25

To czego na pewno każda firma zatrudniająca więcej osób potrzebuje to dobry crm i system do zarządzania klientami. Ja takie rozwiązania widziałam w ofercie firmy Sas.com do tego można rozbudować oprogramowanie pod siebie lub zrobić coś na zamówienie. Mnie najbardziej interesują rozwiązania, które łączą w sobie prosty crm, system do zlecania projektów i ich monitorowania oraz aplikację, dzięki której od razu rozliczałabym się z klientami i prowadziła z nimi korespondencję. taki mały kombajn :)
Awatar użytkownika
paw23
Posty:5
Rejestracja:23 maja 2017, 19:35

23 maja 2017, 19:56

Same reklamy,,, ;)
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

24 maja 2017, 11:56

Jeśli nasza firma, dobrze prosperuje, to nawet wtedy warto zlecić Audyt :) Audyty, szczególnie te wykonywane przez firmy zewnętrzne, są bardzo dobre, ponieważ pozwalają na znalezienie błędu w funkcjonowaniu naszej firmy.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

24 maja 2017, 17:19

Według mnie potrzebuje też pozycjonowania stron www ;) Zobacz na
www.premesso.pl/pozycjonowanie-kluczbork.html nawet jeśli nie jesteś z Kluczborka, wszystko przystępnie opisane :)
salwis
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:25 maja 2017, 13:38

25 maja 2017, 13:46

Wszędzie są potrzebne i należy wykonać pomiary elektryczne
salwis.pl/
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

25 maja 2017, 16:06

A zastanawialiście się kiedyś co każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom ? Tu ciekawy artykuł na ten temat ordirrigation.com/co-powinnismy-zapewnic-kazdemu-pracownikowi/. Niby oczywiste a jednak jak życie pokazuje w wielu firmach te proste zasady nie obowiązują, a szkoda.
Awatar użytkownika
świeżak
Posty:4
Rejestracja:25 maja 2017, 22:45

25 maja 2017, 22:49

A jak dla mnie to firma potrzebuje sprawnych programów komputerowych, ale nie jakiś darmowych albo demo, tylko takich konkretnych. Owszem to na początku trochę kosztuje, ale oszczędza i czas i wydatki. Ja bym nie umiał tak ciągnąć bez programu do kompleksowego wspomagania prowadzenia firmy online. Od dłuższego czasu ciągnę na jednym programie i wydatki na księgowość poszły o połowę w dół. W sumie cena za zakup programu już dawno się zwróciła.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl