Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
brandexx
Posty:2
Rejestracja:27 cze 2017, 11:07

27 cze 2017, 11:10

Jeśli chodzi o tę kwestię z pieczątką to prawo nie zmusza przedsiębiorcy do jej wyrobienia.
Producent okularów przeciwsłonecznych | http://brandex.pl/
patty123
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:27 cze 2017, 13:34

27 cze 2017, 13:44

Przede wszystkim potrzebuje dobrej reklamy. Ja polecam takie gadżety jak beachflagi dla firm
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

29 cze 2017, 09:38

Wiele osób ma swojej biznesy, prawda jest taka że trzeba wiedzieć w jaką branżę iść. Wiem, że teraz bardzo opłacalne jest mieć własną produkcję. Czasami do takiej produkcji potrzebujemy zlecić niektóre rzeczy pobocznym firmą. Taką usługą jest np frezowanie cnc które możey wykonac u nich walform.pl/uslugi/frezowanie-cnc/ . Nawet przy zlecaniu pewnych rzeczy pobocznym firma na takiej produkcji da się sporo zarobić
Awatar użytkownika
korner
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:28 cze 2017, 13:32

29 cze 2017, 12:25

Według mnie firma potrzebuje też dobrych programów, które ułatwiają pracę.

Weźmy branżę gastronomiczną - wydaje się, że kluczem do odniesienia sukcesu jest tu kuchnia, ale teraz liczy sie jakośćnie tylko jedzenia, ale też obsługi klienta. A dzięki takim programom jak Gastro POS - gastro.pl/gastro-pos/ - możliwe jest utrzymanie tego wysokiego poziomu.
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

03 lip 2017, 22:24

W dużym magazynie na pewno przyda się przyda odpowiedni program magazynowy. Chyba z wszystkich jakie przeglądałem najbardziej funkcyjny jest: faktury.pl/beta/. Zapowiada się świetnie, więc jeżeli ktoś potrzebuje programu do magazyny, to proponuję obejrzeć jego funkcje.
Awatar użytkownika
korner
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:28 cze 2017, 13:32

05 lip 2017, 12:13

W zależności od branży, firmie może przydać się menu głosowe IVR. Jednak źle poprowadzone może zdenerwować i odstraszyć potencjalnego klienta, dlatego polecam do lektury ciekawy artykuł Focustelecom, który mi pomógł zrozumieć kilka rzeczy.
adam88
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 lip 2017, 16:14

05 lip 2017, 16:15

Reklama w internecie - typu Adwords, analityka typu Google Analytics
tiana12
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 lip 2017, 16:47

05 lip 2017, 16:49

Ja myśle, że ważne jest posiadania oddzielnego pomieszczenia do prowadzenia rozmów telefonicznych. My mamy małe biuro, ale problem zażegnaliśmy dzięki temu: www.budkitelefoniczne.pl/o-budkach.html
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

06 lip 2017, 15:12

a jakie formy reklamy w internecie preferujecie? łączycie działania, czy np skupiacie się tylko na jednym kanale ze względu na ograniczony budżet? chciałabym zamówić w fabryka marketingu -fabrykamarketingu.pl/ kampanię i audyt użyteczności, ale nie wiem jak do tego podejść. Jakie budżety powinnam przeznaczyć na pozycjonowanie esklepu z bielizną, czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie pomóc?
wakac
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 lip 2017, 16:08

07 lip 2017, 16:16

Ja myśle, że przede wszystkim dobrych relacji między pracownikami. Zadziałać mogą wg mnie wyjazdy integracyjne, takie jak te: www.hotelodys.pl/wnetrza.html - bankiety beskidy
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl