Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 lip 2017, 10:59

Wydaje mi się, że każda firma potrzebuje ciągłych wyzwań. Nie można spocząć na laurach trzeba wciąż i wciąż się rozwijać. Jak już się nie da w Polsce to może warto zacząć wchodzić z firmą na rynki zagraniczne. Powoli ale do przodu. Oni na www.infobrokering.com.pl/baza-firm-zagranicznych/ oferują wyselekcjonowaną bazę firm zagranicznych, ale i nie tylko, które pomagają bezpośrednio dotrzeć do osób zainteresowanych ich ofertą. Dzięki czemu łatwiej pozyskać klienta i wejść z firmą na rynek zagraniczny
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

10 lip 2017, 14:02

Ciekawą i taką niecodzienną formą reklamy jest stworzenie spersonalizowanych pinsów np takich www.przypinki.eu/pinsy-metalowe-dostepne-rodzaje.html wiecie coś co kojarzy się z marką. Np u mnie na blogu jest popularny pewien hasztag i mam w planie stworzyć pinsy właśnie z tym hasztagiem i śmieszną grafiką. Followersów mam ponad 1500 i myślę, że jak im roześlę to fama pójdzie dalej i zaciekawią się kolejne osoby :)
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

10 lip 2017, 15:50

W prowadzeniu firmy, zwłaszcza większej, warto mieć dobry kontakt z prawnikiem- lub zatrudnić radcę prawnego. Duże firmy mają swoje własne działy handlowe, a mniejsze mogą współpracować po prostu z konkretną kancelarią. Wtedy zapewniona jest dobra obsługa prawna, jest kontakt w razie potrzeby i zawsze można się porozumieć, jeśli coś się dzieje.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

11 lip 2017, 20:37

Jak potrzebne będą palety euro to warto zapoznać się z ofertą www.tefra.com.pl/palety-euro-2/ . Zajmują się oni zarówno skupem, jak i sprzedażą już od ponad dwudziestu lat.
Awatar użytkownika
soundacz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 lip 2017, 13:01
Lokalizacja:Łódź

17 lip 2017, 14:37

Z doświadczenia powiem, że na pewno potrzebuje osoby od wszystkich kwestii prawnych, osobę od HR, księgowego, informatyka (albo firmę informatyczną) oraz osobę od zarządzania wewnętrznymi dokumentami czy bazami danych. Dlaczego ta ostatnia? Chociażby dlatego, że nałożono teraz na wszystkie przedsiębiorstwa wymóg posiadania kogoś, kto pilnuje ochrony danych osobowych. Teraz znowu nastąpiły w tej sprawie jakieś zmiany prawa więc dobrze się z nimi zapoznać i zastosować, inaczej konsekwencje nie będą zbyt przyjemne, jeśli zjawi się kontrola od GIODO. Niektórzy przedsiębiorcy robią jak z IT i zatrudniają zewnętrznego ABI (Administratora Bezpieczeństwa Informacji), jak stąd: www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji, inni wolą przeszkolić jednego z pracowników, by się tym zajmował. Ja pracowałem w firmach, gdzie stosowano te dwa różne rozwiązania i zdecydowanie lepiej jest brać zewnętrznego.
polinski
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 cze 2017, 13:06

19 lip 2017, 16:31

Jeśli zatrudnia pracowników to na pewno przydadzą się fotele obrotowe. To na pewno jest też lepsze rozwiązanie od foteli nieobrotowych.
kempes
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 cze 2015, 12:00

21 lip 2017, 15:33

Przyda się system kolejkowy jak q matic które dostarczają szereg informacji statystycznych pozwalających na lepsze wykorzystanie czasu i potencjału pracowników, sprawiając tym samym, że zadowolony jest zarówno Klient końcowy jak również ten kto system kolejkowania wprowadza do swojej firmy
amesko
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 lip 2017, 14:21

26 lip 2017, 15:49

Każdej firmie przyda się porządna obsługa księgowa. Moim wyborem było biuro atca.ch/pl/ i polecam je z całego serca. Pełen profesjonalizm, dobrze mi doradzają i dzięki temu moja firma funkcjonuje tak dobrze.
TomaszS
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:25 lip 2017, 07:56

28 lip 2017, 08:43

W aspekcie CNC warto wyszkolić własną kadrę i kupić maszyny, bardzo dobre pieniądze daje ta branża. Wyśmienite szkolenia oferuje INNPULS http://www.szkolenia.innpuls.pl/ , sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony z ich usług rozwojowych.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

29 lip 2017, 17:00

Ktoś wcześniej wspominał o gabinetach stomatologicznych. Ja sama prowadzę taki gabinet i zastanawiam się teraz nad wprowadzeniem rozliczenia z nfz stomatologia. Czy jest tu ktoś kto zajmuje się tym samym i podpowie mi czy to pomoże mi jakoś udoskonalić ofertę i przyciągnąć większą ilość pacjentów ?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl