Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
masesdd
Posty:4
Rejestracja:15 lis 2017, 21:50

15 lis 2017, 21:51

Moja firma potrzebuje dobrego księgowego...
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

16 lis 2017, 09:42

To co firma potrzebuje jest determinowane przez profil działalności firmy. Na przykład dla gastronomi dobrym rozwiązaniem będzie zainwestować w system POS, który można nabyć od https://joinposter.com/pl . Taki system pozwala zwiększyć wydajność obsługi. Pomaga na kilku płaszczyznach działania firmy. Zaś w firmach IT najważniejsza jest inwestycja w najlepszy sprzęt komputerowy. Oczywiście są też dziedziny, które raczej są uniwersalne. Tak jak ktoś napisał marketing w każdej firmie jest bardzo ważny. Jak to ktoś kiedyś powiedział reklama jest dźwignią handlu. Trzeba ją tylko umiejętnie dobrać. Dalej ważne jest zadowolenie pracowników. Ich pensje powinny być takie na jakie zasługują. Nie powinny być za niskie. Do tego pracownika powinno się dobrze traktować. Każda firma potrzebuję księgowego, tych spraw nie da się obejść, a jak nie księgowy to polecam znaleźć jakieś biuro rachunkowe, bo jeśli o zajmowanie się finansami firmy samemu to to odradzam. Zabiera to dużo czasu, który można spożytkować na coś innego.
Awatar użytkownika
Macug
Posty:4
Rejestracja:16 lis 2017, 09:45

16 lis 2017, 09:46

Firma potrzebuje przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników. Warto zainwestować w ich szkolenie.
Awatar użytkownika
zgrywa
Posty:4
Rejestracja:24 lis 2017, 01:07

24 lis 2017, 01:09

Firma potrzebuje dobrych pracowników i porządnego szefa, to wystarczy!
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

25 lis 2017, 14:23

Ja może nie znam się do końca na innowacjach w biznesie ale mam namiar na firmę: http://www.bluemedia.pl/która świadczy takie kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw. Wdrażają fajne rozwiązania, które przekładają się później np. na zwiększenie zysków czy wzrost rozpoznawalności marki. Oferują np. narzędzia do płatności online, komunikacji, systemów transakcyjnych ale to tylko ułamek ich możliwości. Najlepiej sprawdź sobie wszystko a ich stronie albo skontaktuj się bezpośrednio z Nimi.
Awatar użytkownika
zgrywa
Posty:4
Rejestracja:24 lis 2017, 01:07

26 lis 2017, 08:53

Pieczątek! Tak mało osób zwraca na to uwagę, a przecież każda firma potrzebuje porządnej pieczątki! Jakiś czas temu na stronie http://pieczatkaonline.com.pl/ udało mi się właśnie przeczytać kilka artykułów na temat pieczątek i zrozumiałem jak ważne są one dla każdej firmy. Brak pieczątki naprawdę nie ułatwia życia...
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

26 lis 2017, 16:58

Jeśli posiadasz firmę transportową, lub odpowiedzialną za przechowywanie towarów to koniecznie powinieneś zainwestować w wózki magazynowe. Jestem bardzo zadowolony z wózków zakupionych od http://www.emaxpol.pl/ . Praca na magazynie idzie znacznie sprawniej i przyjemniej.
Awatar użytkownika
Walker
Posty:4
Rejestracja:28 lis 2017, 08:13

28 lis 2017, 09:34

Moim zdaniem firma aby odnieść sukces, potrzebuje dobrej reklamy, dostosowania do warunków rynkowych, oraz pozytywnego wizerunku. Kreowanie wizerunku jest kluczowym zabiegiem, o którym powinna pamiętać każda szanująca się firma. Jest to najczęściej proces długofalowy, w którym największe znaczenie ma stały kontakt z otoczeniem, oraz klientami firmy.
Awatar użytkownika
kinia
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:25 lis 2017, 21:01

29 lis 2017, 12:21

Poszukajcie informacji o tym w Internecie. To się bardzo często sprawdza i udaje :)
Patrząc wstecz, dochodzą do wniosku, że najlepsze, co mnie spotkało, jest to, że urodziłem się w silnym, zdrowym ciele.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

29 lis 2017, 20:03

Myślę, że przydadzą się również regały magazynowe. Moim zdaniem każda firma potrzebuje dobrego systemu, który ułatwi przechowywanie dokumentów czy towaru. Najlepszym wyborem będą rozwiązania producenta Metalsistem. Ich produkty są bezpieczne i innowacyjne. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl