Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Dermpi
Posty:2
Rejestracja:16 lut 2018, 08:50
Lokalizacja:Białystok

13 mar 2018, 17:29

Firma potrzebuje dobrego doradcy finansowego.
Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

14 mar 2018, 07:53

Oj , jeżeli prowadzisz własną firmę to na pytanie czego potrzebuje firma... nie wiadomo od czego zacząć.Problemów jest bardzo dużo , z którymi właściciel firmy musi umieć sobie poradzić. Wiadomo najważniejsi są kontrahenci no bo z tego są pieniądze. Jednak jest masa innych aspektów z którymi trzeba umieć sobie poradzić.Od około roku moja firma współpracuje z biurem księgowym online Tax Care - https://taxcare.pl/. Współpraca jest bardzo pomocna bo oprócz spraw typowo księgowych możemy liczyc na pomoc w niektórych aspektach prawnych, sprawach pracowniczych czy IT, PZDR
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

14 mar 2018, 21:02

Na pewno potrzebuje strony internetowej domeny lub jakiegokolwiek śladu istnienia w internecie ja polecam https://www.netmark.pl/index.php Bardzo dobre domeny do postawienia porządnej strony firmowej. Bez tego ciężko klientowi bedzie znalezc firme
frapcio
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:15 mar 2018, 15:19

15 mar 2018, 15:23

Każda firma na pewno skorzysta ze sprawnie działającego systemu wentylacyjnego. Jego poprawne funkcjonowanie pozytywnie zadziała na efektywność pracowników przebywających w biurze oraz poprawi ich samopoczucie, szczególnie podczas upalnych, dusznych dni. Nie warto na nim oszczędzać - niezależnie czy chodzi o kompensator stalowy, czy o inne, o wiele bardziej złożone elementy i urządzenia.
comcio
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:15 mar 2018, 15:26

15 mar 2018, 15:29

Jestem zdania, że każda firma wykorzystująca w swojej organizacji infrastrukturę sieciową korzysta na niezawodnych urządzeniach. Kupując odpowiednie można mieć absolutną pewność, że awaria nie dotknie nas w najmniej oczekiwanym i pożądanym momencie. Na rynku funkcjonuje wiele rozwiązań dedykowanych różnym typom organizacji - na przykład cisco dla małych przedsiębiorców.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

16 mar 2018, 12:34

Moja firma aktualnie potrzebuje sprzętu budowlanego, ale nie mogę pozwolić sobie na jego kupno, bo nie dysponuje wystarczającymi środkami. Chcę kupić potrzebny sprzęt, ale dopiero za 2-3 lata i na razie muszę ograniczyć się do jego wynajmu. Rozważam tą ofertę https://baukrane.pl/ , ale jeszcze wstrzymam się z podjęciem decyzji i posprawdzam inne oferty.
elv
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:19 mar 2018, 09:33

19 mar 2018, 09:38

To, czego firma potrzebuje w dużej mierze zależy od jej profilu. Jest jednak jedna wspólna część wielu branż. Mianowicie, jest to zapotrzebowanie na energię elektryczną, które można zaspokoić mając trochę własnego terenu. Można go wtedy przeznaczyć na instalację fotowoltaiczną, wykonaną jako na przykład system on-grid. Na pewno znacznie to ułatwi jej codzienne funkcjonowanie.
Awatar użytkownika
juszu
Posty:4
Rejestracja:20 mar 2018, 12:00

20 mar 2018, 12:01

każda firma potrzebuje przede wszystkim dobrego zaplecza
T85
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lis 2016, 16:42

20 mar 2018, 14:48

Dobry program księgowy może się przydać - np. od RESET2 z Wrocławia.
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

20 mar 2018, 14:54

Ja natomiast myślę, że każda firma, każdy biznes potrzebuje corazto nowszych rozwiązań. Nie wiem czy słyszeliście już o AdBooku od Versero? Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji o formatach reklamowych oraz metodach pozyskiwania nowych klientów, co w dużej mierze przenosi się na zwiększenie przychodów firmy oraz pozyskanie znacznej ilości nowych klientów. Poczytajcie sami http://antyweb.pl/verseo-adbook-reklamy/ na ten temat.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl