Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

05 sie 2018, 21:45

Przede wszystkim każdy biznes potrzebuje rozwoju. Jeśli zajmujecie się produkcją lub sprzedażą towarów to warto rozejrzeć się za klientami za granicą. Wiadomo, że pozyskanie takich kontraktów może być trudne dlatego warto zwrócić się po pomoc do profesjonalistów z firmy Get-Lead . Firma ta zajmuje się wyszykowaniem potencjalnych klientów na rynkach europejskich. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafią zaplanować bardzo skuteczne działania.
Awatar użytkownika
edoki
Posty:3
Rejestracja:06 sie 2018, 09:18

06 sie 2018, 09:32

Do rozwoju firmy i utrzymaniu dobrej komunikacji między pracownikami oraz obiegu dokumentów, takich jak faktury, wnioski urlopowe, delegacje, potrzebny będzie elektroniczny system obiegu dokumentów, od siebie polecam system eDokumenty, do zapoznania się z ofertą odsyłam naedokumenty.eu
Awatar użytkownika
madert
Posty:3
Rejestracja:19 kwie 2018, 12:20

08 sie 2018, 14:44

ja myślę, że potrzebuje przede wszystkim pieczątek do identyfikacji wizualnej i formalności - takich jak tutaj opisane stempleks.pl
oprócz tego dobrze jest mieć w zapasie sporo wydrukowanych wizytówek lub innych gadżetów mniej oficjalnych
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 sie 2018, 12:47

Jeżeli chodzi o pracownicze benefity to ja polecam stronę nais.pl/employees Rynek benefitów pozapłacowych dynamicznie się rozwija i właściwie każde średnie i duże przedsiębiorstwo przeznacza na nie określony budżet. Wystarczy przejrzeć ogłoszenia o pracę, aby zauważyć trendy w doborze pozapłacowych narzędzi motywacyjnych, przeważają usługi medyczne, rekreacyjne oraz szkolenia. Interesujący jest fakt, że w Polsce udział świadczeń poza podstawowym wynagrodzeniem jest dwukrotnie niższy niż w Europie Zachodniej. Dzieje się tak ze względu na stosunkowo niską wysokość zarobków przeciętnego pracownika, ale również dopiero rozwijający się system doboru tych świadczeń i zarządzania nimi.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

09 sie 2018, 17:39

Nie wiem czy zastanawiałeś się nad programem który usprawni działanie Twojej firmy , jeśli nie to zerknij na ten program Comevo CRM i jest świetny, bardzo fajnie się sprawdza . Polecam jak najbardziej !
mike
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:14 sie 2018, 19:51

14 sie 2018, 21:35

Ja bym zaczął od określenia planu działania, znalezienia zaufanych ludzi do pracy i zdecydowanie dobrego marketingu. Nawet najlepsze pomysły wymagają odpowiednio pokierowanej promocji!
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

16 sie 2018, 19:30

Pracownicy firmy powinni zostać przeszkoleni w związku z pracą z informacjami niejawnymi, danymi osobowymi, tajemnicą telekomunikacyjną oraz tajemnicą przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach nie trudno o wycieki danych, dlatego warto mieć na uwadze ruch tego typu. Ja na przykład skorzystałem z pomocy 4telpartner.pl - przeprowadzili oni dla nas doskonałe szolenie z tej dziedziny.
cxap1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 sie 2018, 15:35

22 sie 2018, 17:52

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem w ten sposób można oszczędzić sobie wielu trudność i problemów.
Kiedyś ludzie skubali pierze. Dziś skubią klawiaturę. Każdy czas znajdzie swoją drogę.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

22 sie 2018, 18:12

Na pewno warto mieć namiary na firmę, która trudzi się naprawą maszyn przemysłowych. Warto o tym pomyśleć, gdyż nie wiadomo, kiedy może złapać nas potrzeba naprawy sprzętu - często psują się one w najmniej oczekiwanym momencie. Polecam fachowców ze Scanwirscanwir.pl , którzy nie raz doprowadzili moje maszyny do należytego porządku. :)
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

24 sie 2018, 07:57

Warto pomyśleć o założeniu firmowego bloga. Na adnext.pl/baza-wiedzy/blogosfera/ znajdziesz sporo informacji na temat polskiej blogosfery. Zauważyłam, ze coraz więcej firm i osób prywatnych prowadzi blogi. To dobry sposób na dodatkowy zarobek, podzielenie się swoją wiedzą czy pasją oraz wypromowanie firmy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl