Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

24 sie 2018, 11:06

Moim zdaniem w przypadku własnej firmy warto dodatkowa zadbać o własnych pracowników, którzy dbają o swoją dietę i zdrowie, a także rozwój i postawić automat ze zdrowymi przekąskami jak np.ebakalland.pl/vending.html myślę, że takie rozwiązanie mogłoby się sprawdzić na tyle, że automat stałby się nieodłącznym elementem firmowej stołówki.
Nit011
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 sie 2018, 15:13

28 sie 2018, 14:21

A może warto poszperać w tej sprawie w Internecie. Myślę, że na pewno znajdą się fajne porady.
Moje niewyspane serce rwało się do Ciebie.
Lucynaa
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 sie 2018, 22:13

30 sie 2018, 20:37

Przed otwarciem firmy najważniejsza jest świadomość contentu. Treść jest bardzo ważna, na niej bowiem budujemy przekaz. Musisz wiedzieć, co chcesz ludziom przekazać, jak chcesz zbudować świadomość swojej marki. Nie ma sensu otwierać działalności bez dokładnego planu, a tym bardziej kosztorysu.
Irko
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 sie 2018, 23:52

03 wrz 2018, 02:26

Jeżeli będziecie potrzebowali również dobrej jakości sprzętu do realizacji określonych zleceń to polecam pomyśleć nad leasingiem internetowym, który w naszym przypadku sprawdza się naprawdę dobrze (prowadzimy drukarnię) i potrzebowaliśmy wparcia w zakresie zakupu nowych drukarek. Na szczęście z pomocą platformafinansowa udało się to naprawdę szybko załatwić.
Awatar użytkownika
Paweles
Posty:4
Rejestracja:05 wrz 2018, 11:50

05 wrz 2018, 11:52

Moim zdaniem każda firma potrzebuje dziś reklamy w internecie. Promocja np. w social media odgrywa bardzo dużą rolę w reklamie firmy.
RobertTe
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:01 wrz 2018, 18:14

05 wrz 2018, 12:00

Jak dla mnie w firmie ważne jest mieć porządne urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje, skanuje, kseruje. Takie coś zawsze będzie w firmie potrzebne i dobrze by było, aby takie urządzenie było wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
artbil
Posty:1
Rejestracja:05 wrz 2018, 15:38

05 wrz 2018, 16:02

Przede wszystkim komputerów ;)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 wrz 2018, 09:40

Lancelot pisze:Wszystko zależy oczywiście od tego, czym się owa firma zajmuje. W zależności od przedmiotu działalności, różne są potrzeby. Firma budowlana na przykład musi koniecznie zainwestować w wysokiej klasy narzędzia wspierające produkcję - w tej branży nie można pracować byle czym, jeżeli chce się być konkurencyjnym.
Zgadzam się całkowicie, że w branży budowlanej bez narzędzi ani rusz. Niby truizm, no ale teraz coraz więcej inwestuje się w reklamę, marketing, pr i nagle okazuje się czasami, że choć więcej ludzi o nas słyszy, to szybko się rozczarowuje, bo jakość jednak trochę nie taka, jak oczekiwano… Bo zwyczajnie za mało pieniędzy poszło w to, co czyni firmę budowlaną tym, czym jest. Ja bym tutaj sugerował zaopatrzenie się w dobry sprzęt, ale przede wszystkim taki, który zwiększy wydajność naszych pracowników. A szczególnie taki, który zabezpieczy ich. Na przykład takie urządzenia do odprowadzania pyłu i szlamu mają kluczowe znaczenie z punktu widzenia BHP – w powietrzu często unoszą się niewidoczne dla oka drobiny pyłu, które potrafią być bardzo szkodliwe dla płuc pracowników.
Awatar użytkownika
Tommy
Posty:2
Rejestracja:07 wrz 2018, 15:09

07 wrz 2018, 15:14

Sporo było mowy o pieczątkach. A ja powiem, że nie jest ważne jak są tanie, lecz liczy się wygląd odbicia, będący naszą wizytówką. Dobre i tanie pieczątki online z indywidualnie zaprojektowanym wzorem przez grafików kupuję na e-pieczatki24.pl
Awatar użytkownika
blossom
Posty:3
Rejestracja:09 wrz 2018, 15:44

10 wrz 2018, 08:58

Wszystkie Wasze sugestie są bardzo trafne. Od siebie dodam, że firma potrzebuje wykwalifikowanych, zadowolonych oraz dobrze opłacanych pracowników.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl