Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

14 mar 2019, 10:08

W dzisiejszych czasach to w zasadzie bardzo dobra ksiegowa jest potrzebna, bo umówmy się, że stopień skomplikowania przepisów jest dość znaczny. Jak ktoś jest z Warszawy albo okolic to mogę polecić biuro księgowe Abacus, mieszczą się na ul. Lanciego. Na pewno pomogą sprawnie ogarnąć temat księgowości w firmie
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

22 mar 2019, 16:04

Moja firma z kolei zajmuje się produkcją w ciężkich warunkach. Dlatego tutaj niezbędne było wyposażenie w odpowiednie materiały ogniotrwałe, będące w stanie przetrzymać ciężkie temperatury. Dzięki Fornax https://fornaxpolska.pl/ okazało się to w pełni możliwe. Materiały włókniste, cegły izolacyjne a nawet masy z betonami są nie do zastąpienia!
Awatar użytkownika
darioZfestyn
Posty:16
Rejestracja:25 mar 2019, 07:25

25 mar 2019, 12:31

Co do ograniczanian kosztów to jak najbardziej popieram. Można zrezygnować z oryginalnych tonerów do drukarek bo umówmy się są one dość drogie. Lepsze są zamienniki. Tu polecam te z Asarto, bez problemu można znaleść do różnych typów drukarek. Wydajność dobra, nie łamią praw patentowych
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

01 kwie 2019, 20:39

Warto zadbać o porządną armaturę pożarniczą, która umożliwi walkę z pożarem. Odpukać, jednakże koniecznie należy myśleć o różnych ewentualnościach. Pełen zestaw elementów w tym stylu zamówiliśmy od Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ i był to bardzo dobry wybór. Jesteśmy solidnie przygotowani!
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

09 maja 2019, 11:17

Auta używane można kupić w Warszawie w Carolina Toyota Włochy. Polecam salon za miłą obsługę i konkurencyjne ceny
Awatar użytkownika
Syzek
Posty:1
Rejestracja:10 maja 2019, 14:17

10 maja 2019, 14:22

Każda firma potrzebuje chociażby sprawdzonego progamu do fakturowania. Polecam potestowac Faktura Small Business od MEGA-TECH program ma wiele fajnych funkcji :)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

21 cze 2019, 08:29

Na pewno współpraca z zaufanym tłumaczem przysięgłym będzie nie głupim pomysłem. Dzięki www.arb-tlumaczenia.pl oraz wsparciu z ich strony na szybkości możemy liczyć na pilnie i fachowo tłumaczone dokumenty. Czasami jest to wprost niezbędne dla naszej firmy.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

08 lip 2019, 17:51

Ja ogólnie uważam, że każda firma potrzebuje nowoczesnego oprogramowania. Mogą być to na przykład innowacyjne systemy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, na przykład takiego, jakie oferuje firma Primesoft. Na stroniehttp://www.primesoft.pl/ jest dostępna pełna ich oferta, możecie się zapoznać :)
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

10 lip 2019, 10:22

Oprogramowanie to jedno ale warto również pomyśleć o tym, żeby wprowadzić do firmy korporację taksówkową, z którą będziemy rozliczali się na koniec miesiąca na podstawie faktury. Ja polecam korporację Tele- Taxi bo maja bardzo atrakcyjną ofertę cenową.
Awatar użytkownika
Michał.Mordak64
Posty:14
Rejestracja:03 cze 2019, 07:32

24 lip 2019, 19:02

Ja mogę polecić biuro rachunkowe z Warszawy, które znajduję się na Powsińskiej. Biuro Liczydło oferuje nalepsze usługi rachunkowe w Warszawie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl