Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

06 lis 2020, 10:04

Ja działam w branży 3d. Tu potrzeba przede wszystkim dobrej jakosci sprzętu i masz rację - bardzo dobrych filamentów, które mają odpowiednie parametry i nie sprawiają drukarce problemu. Osobiście polecam kontakt ze sklepem Print-Me
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

18 lis 2020, 20:59

Dzisiaj każda firma potrzebuje też specjalnych środków do dezynfekcji! Niestety wiele z nich ma drażniący zapach, który mocno drażni. Okazało się, że firma https://epidair.com/ produkuje od jakiegoś czasu środki do dezynfekcji o różnych zapachach :) A dodatkowo bardzo szybko wysychają i nie zostawiają klejącej się powierzchni!
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

08 gru 2020, 23:24

Wszystko zależy od tego jaka firma, ja mam własny salon fryzjerski.Podstawa to odpowiednie urządzenia, kupiłam na samym porządku biznesu kilka rzeczy babylissPRO, sprawdziły się i tak zostało. Jak coś nowego kupuję to też idę w tą markę. Niedawno kupilam nową prostownicę elipsis, super model, nei tylko do prostowania jej używam ale i do loków. Płytki się szybko i równomiernie nagrzewają. Nie zacina się na włosach, nie zagina te ich bo ma taki opływowy kształt.
Awatar użytkownika
ninkurelski
Posty:17
Rejestracja:04 cze 2020, 15:39

12 gru 2020, 23:24

Jeżeli działacie w branży druku 3d i drukujecie zawodowo właśnie rzeczy dla klientów to podstawą jest oczywiście drukarka, w której nie trzeba ciągle zmieniać ustawień, a także filamenty. Osobiście polecam filamenty z Print-Me. Najlepszy sklep w Polsce
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

13 gru 2020, 22:55

Dokładnie tak. Powiedziałbym, że właśnie filamenty sa podstawą. No i oczywiście umiejętności osoby, która to wszystko obsługuje. Filament wpływa na to, jaki efekt uzyskujemy. Te z Print-Me są moim zdaniem super i co najważniejsze zawsze takie same
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

18 sty 2021, 09:52

Jeżeli filamenty do drukarek 3d to zdecydowanie ostrzegałbym przed sprowadzaniem sobie z zagranicy filamentów, bo taniej. Zwłaszcza na portalach. Ja kupuję w Print-Me i jestem zadowolony. Filamenty OK, co najważniejsze mam pewnosć, że nie padnie drukarka, która kosztuje też kilka tysiecy
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

05 lut 2021, 00:09

Dlatego lepiej po prostu wydać trocę więcej na dobry filament. Inwestycja w dobry materiał zawsze sie zwraca. Print-Me ma ten plus, że nie trzeba u nich czekać długo na dostawę
Awatar użytkownika
mar_czar
Posty:3
Rejestracja:16 lut 2021, 15:03

25 lut 2021, 14:51

Każda firma powinna usatysfakcjonować jej Klienta. Dobrze zrobiona i płynna strona internetowa, komunikacja czy jakość produktów są najważniejsze. Firma https://greenlogic. pl niesie pomoc w projektach programistycznych i marketingowych prowadzących do rozwoju przedsiębiorstw.
Awatar użytkownika
Ksawerry
Posty:12
Rejestracja:08 lip 2020, 09:28

07 kwie 2021, 10:17

Pytacie o dobrej jakości zamienniki do drukarek? Według mnie są 2,3 dobre firmy, którym można zaufać. Ja stosuję zamieniki z Asarto. Dobra jakosć, dobra wydajność, nie ma problemów z montażem oraz wymianą. Drukarka bez problemu czyta toner
Awatar użytkownika
JerzySztferski
Posty:1
Rejestracja:07 kwie 2021, 10:21

07 kwie 2021, 11:36

Dla mnie to są zdecydowanie najlepsze tonery. Jest ich dobra dostępność i do tego też właśnie mają na przykład zamienniki do starszych modeli drukarek, to bardzo ważne, bo nie we wszystkich firmach po prostu pracuje sie na najnowszym sprzęcie. Dla mnie to duże ułatwienie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl