Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

09 sie 2015, 00:47

Przy wybieraniu biura księgowe skupiłbym się jeszcze na tym, czy mają odpowiednią wiedzę i czy wychodzą do klienta. Chodzi mi o coś takiego jak tu www.conacc.pl/nowe-zasady-opodatkowania-nieujawnionych-zrodel, że informują na stronie o zmianach w ustawach i klient też ma świadomość, że w razie czego to zostanie poinformowany.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

17 sie 2015, 18:45

Na początku myśli się o wszystkim nazwie, branży, biznes planie itd. a nie bierze się pod uwagę zarządzaniem, finansami ... może nie każdy tak ma. Ja nie myślałem o księgowości już w perspektywie regularnych rozliczeń i wystawiania faktur. Dopiero kumpel mnie uświadomił, że sam tego nie muszę ogarniać bo jest www.bizin.pl/ i z tym jest dużo łatwiej. Oferta bizina jest bardzo rozbudowana i w sumie to jest czysta oszczędność:)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

04 wrz 2015, 09:23

Firma potrzebuje wielu rzeczy... dobrego pomysłu, zaangażowanych ludzi i mądrych rozwiązań... np. lepiej zlecać pewne zadania np. księgowość albo rekrutacje firmom niż samemu się tym zajmować np. Voorneputten to firma zajmująca się pośrednictwem między pracodawcą a pracownikiem.. oszczędność czasu i zdanie się na profesjonalistów. To jest potrzebne :D
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

04 wrz 2015, 12:30

Taki program to w wielu przypadkach rzeczywiście podstawa.
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

07 wrz 2015, 18:29

Wydaje mi się, że do tego, żeby przetrwać firma potrzebuje przede wszystkim...klientów. Nic prostszego. A żeby ich zdobyć, musi zadbać i o swój wizerunek (media społecznościowe) i o reklamę - w tym drugim przypadku możliwości są dziesiatki, ale nie wszystkie super skuteczne, więc trzeba raczej reklamować się z głową.
Można skorzystać z pomocy jakichś specjalistycznych agencji jak w przypadku modnego ostatnio content marketingu np. ta inb-digital.pl/, czy adwordsów, itp, ale i można próbować promować się samodzielnie, chociaż wiadomo, że jak się ma małą firmę i do ogarnięcie i sklep i ludzi, i księgowość, i towar, to czasem ciężko jest znaleźć czas jeszcze na poznawanie tajników reklamy. Bywa, że szybciej i skuteczniej jest kogoś do tej roboty wynająć, doby nie wydłużysz...
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

28 wrz 2015, 14:52

W dużych firmach taki program to rzeczywiście podstawa. Bez niego często ciężko poradzić sobie z zarządzaniem i organizacją.
hossa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:03 wrz 2015, 19:40

28 wrz 2015, 18:47

Mnie się wydaje, że każde większe przedsiębiorstwo powinno nawiązać współpracę z firmą świadczącą obsługę BHP.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

03 paź 2015, 22:47

hmmm… nawiazujac do pytania... firma z pewnoscia potrzebuje wycieraczek wejściowych:P ja dopiero ostatnio na to wpadłem i na szybko zamawiałem w lider-maty
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

15 paź 2015, 10:25

Taki program rzeczywiści w większości przypadków jest bardzo pomocny i warto w niego zainwestować.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

21 paź 2015, 15:44

z rzeczy materialnych trudno powiedziec, chyba zalezy od firmy. ja tam uwazam, ze niby takim "dodatkowym" czyms sa szkoelnia, ale powinny byc obowiazkowe. my z firma nigdy nie jezdzilismy, ale szef dorwal jakas promocje w takim hotelu Ferdynand i tylko ylo haslo: jedziemy na wyjazd szkoleniowy do Rzeszowa! nawet sobie nie wyobrazacie, jak sie tych 15 chlopa cieszylo, ze bedzie szkolenie :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl