Impreza integracyjna?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

29 maja 2018, 18:40

Ostatnio trafiłam na taką stronę http://dj-poznan.com/ gdzie dowiedziałam się o możliwości organizacji przez tą firmę imprezy weselnej oraz imprezy integracyjnej. Wydaje mi się, że w firmach związanych z motoryzacją lub dla samych jej fanów to świetna sprawa i warto zainteresować się takim pomysłem. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

06 cze 2018, 11:16

Ja bardzo lubię wyjazdy integracyjne, a szczególnie ostatni był mega udany. Wynajęliśmy kilka hal namiotowych, w życiu się tak dobrze nie bawiłam :D
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 cze 2018, 12:01

Bardzo udaną imprezę integracyjną w połączeniu ze szkoleniem udało nam się zorganizować w Pałacu w Konarach http://palacwkonarach.pl/ . Sprzet multimedialny, pyszne jedzenie i komfortowe zakwaterowanie sprawiły, że doskonale wspominamy wypad. Dało się połączyć przyjemne z pożytecznym!
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

16 cze 2018, 12:44

Organizację takiej imprezy czy eventów firmowych warto bardzo dobrze zaplanować i przemyśleć. Pomagają w tym specjalne firmy. Nie musimy myśleć o wielu technicznych sprawach, tacy specjaliści pomogą nam we wszystkim. Mają oni ekrany warszawa. Warto skorzystać z takiej pomocy.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 lut 2019, 23:09

Jeśli chodzi o jakies wyjscia integracyjne, to warto postawic na cos oryginalnego :) My ostatnio bylismy na strzelnicy progun we wroclawiu :)
Awatar użytkownika
kamasi
Posty:4
Rejestracja:06 maja 2019, 22:06

06 maja 2019, 22:13

A sprawdzaliscie moze oferte Dworku Wapionka w Gorznie? Tam oprocz sali konferencyjnej, ktora jest naprawde swietnie przygotowana wlasciciele umozliwiaja organizowanie naprawde swietnych aktywnosci jak np jazda off road albo gra w escape room. po takich grach mielismy wlasnie impreze do bialego rana, ale to wlasnie one najbardziej zintegrowaly grupe
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

13 maja 2019, 22:21

Jeśli miałaby to być impreza w męskim gronie to może klub ze striptizem? W Warszawie polecam Hustlera www.hustlerclub.pl , którego staram się odwiedzać jak najczęściej. A to ze względu na dobre ceny , wyśmienitą atmosferę! Zabawa do białego rana :)
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

22 maja 2019, 12:50

Imprezę integracyjną przeprowadziliśmy w szczecińskim hotelu Vulcan http://hotel-vulcan.pl . Sala bankietowa + indywidualne podejście do klienta umożliwiły przeprowadzenie bardzo udanego eventu, na którym dopisała frekwencja. Wszyscy byli niezmiernie zadowoleni a co najważniejsze, cel imprezy się spisał - zintegrowaliśmy się ;)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

09 sie 2019, 09:18

Na integracyję zdecydowaliśmy się wyjechać aż w góry, a dokładnie do Borowego Dworu https://www.borowydwor.pl . Traktuję to jako wybór znakomity i niezmiernie trafiony - w końcu wypoczynek w takich warunkach to prawdziwa atrakcja. W szczególności, iż na miejscu skorzystaliśmy ze SPA, czy kręgielni!
Awatar użytkownika
WitoldB11
Posty:3
Rejestracja:11 sty 2020, 21:15

12 sty 2020, 10:51

Moi pracownicy z okazji jubileuszu firmy postanowili, że pojedziemy do Zakopanego. Uznałem, że to w głównej mierze ich zasługa, że te rocznice się odbywają więc dostali pełną decyzyjność co do organizacji. Ja tylko regulowałem faktury. Nocleg zarezerwowali praktycznie w samym centrum miasta, bo na Krupówki piechotą mieliśmy raptem 1,5 km i przyznam się, że na wieść o ich planach nie byłem wcale do końca przekonany czy to się uda. Na miejscu okazało się, że mają nosa, bo to była najlepsza impreza na jakiej byłem. Mimo, że wokół naszego noclegu było mnóstwo regionalnych knajpek to dostęp do wspólnego aneksu kuchennego, który Dobre Kwatery, bo tak właśnie nazywają się wynajmowane przez nas pokoje gościnne, udostępniają gościom obudził w moich ludziach jakichś ukrytych Master Chef'ów. Rewelacyjna atmosfera, mnóstwo śmiechu, swobody, domowej atmosfery i dzięki temu, że udało nam się tam stworzyć zalążek takiej fajnej relacji do dziś jesteśmy dla siebie przyjaciółmi, partnerami w pracy i naprawdę wszystkie wytworne bankiety i wymyślne eventy specjalistów od imprez integracyjnych mogą się schować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl