Impreza integracyjna?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
marcin88
Posty:14
Rejestracja:02 mar 2018, 12:01

04 lut 2020, 15:55

Mnie koleżanka zaprosiła na swoje integrację jako osobę towarzyszącą. Przednio się bawiłem, za organizację była zewnętrzna firma odpowiedzialna amer event czy jakoś tak. Mili tam dekoracje, rewizyty, dj, dobra jedzenie dosłownie wszytko co dusza zapragnie, aż żałowałem, że u mnie w firmie nie ma takich integracji.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

20 lut 2020, 22:11

Ja bardzo miło wspominam wieczór integracyjny w restauracji o ciekawej nazwie " Dom Kata" w Kołobrzegu na Ratuszowej. Bardzo klimatyczne miejsce ze smaczną kuchnia i super obsługą.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

16 mar 2020, 13:58

Nasza integracja odbywała się w męskim gronie, dlatego należało wykorzystać tego typu okazję! Postanowiliśmy spędzić integracyjną noc w klubie ze striptizem Hustler https://www.hustlerclub.pl/ , mieszczącym się w centrum Warszawy. Powiem Wam, że na miejscu wybawiłem się za wszystkie czasy! W bezpiecznej i spokojnej atmosferze podziwialiśmy tańczące Panie, nie wspominając o ogromnych ilościach alkoholu, które wypiliśmy!
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

16 kwie 2020, 11:56

Jasne! Imprezy integracyjne zawsze działają, trzeba tylko odpowiednio to zorganizować. Ja taką imprezę zleciłem firmie Pestka Event i stworzyli mi wydarzenie Team building - taka forma nakłania pracowników do współpracy w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Dobra zabawa i nuta rywalizacji, a przy tym osoby z grupy się docierają, poznają itp. U nas było mnóstwo śmiechu. Poszliśmy bardziej w kategorie logicznego myślenia, wyszło przy tym sporo humorystycznych odpowiedzi, każdy się rozluźnił. Bardzo polecam tę firmę do organizowania takich wydarzeń, bo naprawdę znają się na rzeczy. Ciekawe scenariusze, nietuzinkowe zagadki, wszystko zorganizowane tak, żeby cała ekipa się zaangażowała :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 kwie 2020, 14:30

Wszystko zależy jaki mamy cel, wg mnie super można wypocząć a jednocześnie się wybawić w polskim hotelu Lubicz w Ustce - jest naprawdę pięknie zlokalizowany w tym urokliwym miasteczku, a ponadto można tam znaleźć fantastyczną strefę spa, któą ja sam nawet jako mężczyzna polecam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl