Innowacje we własnym biznesie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

27 mar 2016, 19:58

warto śledzić co się dzieje w branży i wdrażać podobne rozwiązania u siebie. dobrym miejscem są targi branżowe, można nawiązać jakieś przydatne kontakty i też sporo się dowiedzieć o nowych trendach i rozwiązaniach. Ja niedługo jadę na międzynarodowe targi opakowań packaging innovations, to już będzie ósma edycja w ogóle, a moja czwarta, warto zaglądać na tego typu eventy
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

29 mar 2016, 13:54

Te targi packaging innovations rzeczywiscie są bardzo potrzebne - ja dużo po nich zyskałem - przede wszysktim nowe kontakty, ale i bogatsza wiedza!
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

31 mar 2016, 15:57

Jedną z najistotniejszych kwestii jest posiadanie bezpiecznego i stabilnego łącza internetowego. Dobrym wyborem może być łącze symetryczne lub backupowe od tego dostawcy: http://sblinternet.pl/dla-firm/internet-dla-firmy-79. Koniecznie sprawdźcie jego ofertę, jeśli zależy Wam na wprowadzaniu innowacji w Waszej firmie.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

01 kwie 2016, 01:45

Packaging Innovations są rewelacyjne! ogólnie, może opakowania i ich tematyka brzmi trywialnie, ale opakowanie to klucz do sprzedaży większości produktów, więc nie wiem jak można je ignorować. Byłem na nich rok i dwa lata temu, dużo się dowiedziałęm, wpadło trochę kontaktów, w tym roku ciągnie mnie tam głównie ze względu na seminaria - darmowe przy wcześniejszej rejestracji, ogólnie jezeli ktoś się waha, czy się pojawić, to szczerze polecam
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

01 kwie 2016, 11:35

Ja też jestem wielkim zwolennikiem Targów Packaging Innovations bo branża opakowań bardzo dynamicznie się rozwija i nie zdawać sobie z tego sprawy, albo to lekceważyć jest dużym błędem, przecież każdy z nas wie, że klienci kupują oczami i znam bardzo wiele dobrych produktów, które przegrywają z zagranicznymi markami tylko ze względu na design, myślę, że nie wszystkie rodzime marki zrozumiały już, że na początku to głównie opakowanie sprzedaje produkt
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

16 wrz 2016, 13:17

Prowadząc biznes ciągle trzeba się rozwijać i dbać o to, by firma ciągle znajdowała się na najwyższym poziomie. Mój znajomy przykładowo prowadzi firmę zajmującą się przetwórstwem artykułów spożywczych, więc dla niego bardzo ważne jest to, by zakład posiadał na swoim stanie jak najlepsze maszyny, a firm, które to oferują można znaleźć sporo. Niedawno zakupił właśnie taką mieszałkę: http://zfm-online.com/oferta/mieszalki- ... e-prniowe/, która jego zdaniem doskonale się sprawdzi w jego zakładzie, a sam sprzęt to nie wszystko, ważne jest jeszcze, żeby był jak najlepszy.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

16 wrz 2016, 14:09

Moja firma zdecydowała się na inwestycje w ekologiczne rozwiązania energetyczne - dlatego niedawno na budynku została zainstalowana elektrownia fotowoltaiczna, dzięki temu mamy dodatkowe źródło energii.
Awatar użytkownika
anstazja
Posty:2
Rejestracja:18 paź 2016, 09:20

19 paź 2016, 15:11

Uważam, że trzeba inwestować we nowe technologie i sprzęt elektroniczny. Drony są już bardzo popularnym produktem więc można je wykorzystać do filmowania np. przyrody, miasta - jako materiał promujący dany region przeznaczony dla celów turystycznych. Można zainwestować kilka tys. i kupić profesjonalny dron z bardzo dobrej jakości kamerą http://flytoy.pl/product-pol-1172-Dron- ... LOOK-.html . Poza tym powstaje coraz więcej szkół i kursów latania dronami. Więc możliwości jest naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Rewoel
Posty:4
Rejestracja:31 paź 2016, 01:40

10 lis 2016, 16:09

Polecam zainteresować się oprogramowaniem dla firm jak systemy erp(http://www.sente.pl/system-sente/sente- ... nia-firma/) - wspomagają działanie i zarządzanie firmy dzięki czemu można się skupić mocniej na projektach i rozwijać dalej odpowiednio firmę bez obaw o większe straty. Korzystamy już z tego jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

19 gru 2016, 17:02

Wszystko zależy od branży, w jakiej funkcjonuje Twoja firma ale sporo ostatnio czytałem o takich innowacjach związanych z komputerami przemysłowymi. Wiem, że ta firma się tym zajmuje: http://www.astor.com.pl/produkty/sterow ... slowe.html
Generalnie taki sprzęt uzupełnia systemy sterowania o wydajne urządzenia, które umożliwiają pracę w warunkach, w których panuje np. duże zapylenie, wilgotność, wahania temperatury, wibracje czy zakłócenia elektromagnetyczne. Poczytaj sobie więcej na ten temat ale jeśli prowadzisz np. zakład produkcyjny, to sądzę że to rozwiązanie dla Ciebie!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl