Jaka forma reklamy dla sklepu?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

25 lip 2013, 13:41

Powiem Wam tak, że programy partnerskie faktycznie mają sens. Ja prowadzę sklep internetowy i skorzystałam z jednego programu i dzięki temu mój zysk się zwiększył. strefakursow.pl/program_partnerski.html Może taki sposób ?
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

30 lip 2013, 22:33

Bardzo dobrą metodą jest pozycjonowanie. Należy tylko wybrać odpowiednią firmę która zna się na reklama w google i ma doświadczenie.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

30 sie 2013, 13:47

Zorganizuj jakąś promocję, konkurs, wykup legalne maile itp.
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

18 sty 2014, 14:19

Mam zasadnicze pytanie. Czy stosujesz mailing reklamowy? Nie wiem, czy wiesz, że największą siłą email marketingu jest to, że działa i łatwo można udowodnić jego skuteczność, dzięki możliwości dokładnego raportowania. Statystycznie każda zainwestowana złotówka w email marketing generuje 28 zł sprzedaży (za Digital Marketing Association 2013). Co więcej zgodnie z badaniem Econsultancy/Adestra Email Marketing Industry Census tylko organiczny ruch SEO oferuje większą efektywność niż dobrze prowadzone kampanie email marketingowe bazujące na zasadach permission marketingu.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

21 sty 2014, 22:24

Mailing jest spoko, ale często uznawany jest za spam. Można zrobić np. newsletter z nowościami sklepowymi, coś w te stronę.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

14 lut 2014, 09:46

Też bym raczej poszła w stronę newslettera, bo maile reklamowe mało kto teraz czyta
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

29 kwie 2014, 08:30

Ja myślę, że warto pomyśleć o innowacyjnych metodach. Zgadzam się z Wami, pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł, a dodatkowo można pomyśleć nad założeniem fanpage'a na facebooku. Ostatnio coraz więcej przedsiębiorców korzysta z usług firm takich jak mohi.to - pisanie aplikacji na androida, bo dzięki temu mogą szybko trafić do dużej liczby odbiorców oraz zaistnieć w świecie mobilnego internetu. Myślę, że jest to naprawdę ciekawy sposób na promocję swojej działalności.
Mirek88
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 kwie 2014, 14:46

29 kwie 2014, 14:56

Moim zdaniem w pierwszej kolejności facebook i inne portale społecznościowe. Marketing internetowy jest teraz popularny i warto z niego korzystać, ponieważ większość klientów kupuje za pomocą internetu więc warto tu w szczególności prowadzić taką działalność.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

24 cze 2014, 12:01

To już zależy od tego czego dotyczy ten sklep internetowy. Ja jednak jestem zdania, że warto łączyć różne kanały marketingu, ale mimo wszystko najskuteczniejsze jest chyba pozycjonowanie stron oraz obok tego warto również postawić na mailing, bo to jednak najtańsza forma masowej promocji, chociaż na ile skuteczna, to już inna kwestia. Oczywiście do tego portale społecznościowe również mogą być dobrym rozwiązaniem, jeżeli się je umiejętnie wykorzysta.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

04 lis 2016, 12:13

Sporo czytałem na temat email marketingu. Bardzo wiele szczególnie małych ale też i dużych firm decyduje się na tego typu działa marketingowe. Tak więc coś w tym musi być prawda? Rozglądając się za agencją która zajmuje się email marketingiem natrafiłem na http://mailsales.pl/ Cieszą się oni bardzo dobrą opinią a także zaufaniem klientów. Tak więc warto się do nich zgłosić ze swoją sprawą. A jakie jest Wasze zdanie ?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl