Jaka forma reklamy dla sklepu?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

postac
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:06 lis 2016, 09:29

06 lis 2016, 09:33

ani newslettery ani mailing nie działają, tylko odpowiednie pozycjonowanie czyli nastawienie na klienta, który sam szuka, ułatwienie mu odnalezienie Was
Darman
Posty:4
Rejestracja:27 sty 2017, 12:57

27 sty 2017, 13:03

Z reklamą ciężko, bo takich sklepów jest bardzo dużo i ciężko jest się czymś wybić. Jedyną możliwością jest płatna reklama na różnych portalach np. YouTube. Są to jednak wysokie koszty i nie każdego przedsiębiorce będzie stać. Dlatego przed otworzeniem działalności warto jest dokonać analizy rynku, aby wiedzieć jak działać, aby mieć stały napływ klientów.
Awatar użytkownika
Rado90
Posty:4
Rejestracja:31 sty 2017, 11:44

01 lut 2017, 09:18

Jak galanteria/odzież, to możesz spróbować promować wybrane produkty przez Adwords - kampanie produktowe. Dobrze sprawdzają się one dla konkretnych rzeczy.
Laura566
Użytkownik
Posty:117
Rejestracja:04 lip 2016, 13:40

02 lut 2017, 14:36

Ja bym postawiła na reklamę internetową np. w mediach społecznościowych. Taka forma da moim zdaniem najlepsze efekty
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

09 lut 2017, 22:01

Ważne jest przede wszystkim to, by mieć dobrą stronę internetową, która jest dobrze wypozycjonowana. Teraz wszystkiego szukamy w internecie. Mnie bardzo pomógł Piotrek Polok ze Śląska: http://piotrpolok.pl/. Ma już sporo lat doświadczenia w branży i wie, co robić, byście byli widoczni w sieci.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

20 lut 2017, 14:06

Chodzi o sklep stacjonarny, czy internetowy? W przypadku tego pierwszego sprawdzą się klasyczne formy reklamy typu banery, czy billboardy, natomiast sklep internetowy z oczywistych względów należy promować w sieci - sprawdzi się m.in. kampania adwords i reklamy w social media. Większą kampanią reklamową powinna zająć się agencja reklamowa, w Opolu warta uwagi jest http://www.besteyestudio.pl/agencja-reklamowa/ - zadba o to, aby została przeprowadzona jak należy.
hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

23 lut 2017, 17:46

Dla sklepu bardzo fajną formą reklamy, która szybko działa są różnego rodzaju konkursy i loterie. Oprócz tego dobrze widnieć w mediach społecznościowych i nagłaśniać takie sprawy. Ja, kiedy zaczynałam działalność postanowiłam rozreklamować się loterią audiotekstową https://www.motivationdirect.pl/oferta/ ... y/loteria/ Było to na dość dużą skalę, ale przyniosło rewelacyjny efekt. Myślę, że na sklepie internetowym zadziała to jeszcze lepiej :) Każdy lubi coś wygrywać :)
Awatar użytkownika
KojakUn
Posty:4
Rejestracja:04 mar 2017, 12:59

04 mar 2017, 13:34

Najlepiej jest się udzielać w social media i tam promować firmę. Oczywiście cały czas aktywnie.
Awatar użytkownika
DeskinAz
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2017, 10:22

10 mar 2017, 11:54

Tak jak wyżej - social media. Dodałbym jeszcze Adwords i porównywarki jak Ceneo. Warto też zarejestrować się w serwisach takich jak Opineo.
Awatar użytkownika
KondiSa
Posty:4
Rejestracja:13 mar 2017, 09:29

13 mar 2017, 10:36

Na pewno dziś sprawdzi się reklama online. Sam reklamuję swój biznes, pisząc fachowe treści z mojej branży - content marketing.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl