Jaka forma reklamy dla sklepu?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

05 gru 2017, 12:00

Wcale nie jest łatwo dobrać odpowiednią reklamę dla firmy. Wymaga to nie tylko znajomości form reklamy ale także rynku lokalnego i oczywiście zainteresowań klientów. A i bardzo ważne jest dobranie reklamy do odbiorców, bo czasem nie warto inwestować w reklamę za dużą skoro reklama na mniejszą skalę może przynieść taki sam efekt. Przyciągnięcie klienta nigdy nie jest łatwe, szczególnie przy tak rozbudowanej konkurencji. Może w tym pomogą artykuły umieszczone na http://www.uslugi-internet.pl/
Awatar użytkownika
kelos
Posty:4
Rejestracja:06 gru 2017, 20:56

06 gru 2017, 20:57

reklama w internecie i ulotki to myślę, że dwie kluczowe rzeczy
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 gru 2017, 05:58

Zależy jaki to sklep :) Prowadzę sklep internetowy z materiałami budowlanymi i w moim przypadku genialnie sprawdza się mailing do firm z branży budowlanej. Praktycznie 80% moich klientów to właśnie takie firmy.Jednak tutaj kluczowa jest bardzo dobra baza firm. Cieżko znaleźć firmę, która oferuje na prawdę solidnie zrobione bazy, ale na szczęście ja taką znalazłem tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-budowlanych/
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

11 gru 2017, 12:55

Znacie agencję http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/ ? Jeśli nie, to bardzo zachęcam do skorzystania z ich usług marketingu online. Akurat kampanie SEO maja opanowane do perfekcji, bo ustalają odpowiednio cel biznesowy jaki Klient chce osiągnąc, planują dobór słów kluczowych oraz wszystko prowadzą od A do Z. Polecam z nimi współpracować.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

14 gru 2017, 10:50

Wydaje mi się, że warto myśleć o listach mailingowych, newsletterze, żeby zbudować fajne relacje z klientami, pokazywać im nasz rozwój, interesowac nowymi produktami. Dla mnie to tego typu rozwiązań sprawdziła się fajnie aplikacja emu mail. Mogę łatwo modyfikować listy mailingowe, wygodnie dopasowuje się treść maila i jak dotąd się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
Gibson
Posty:4
Rejestracja:27 gru 2017, 09:53

27 gru 2017, 09:55

Moim zdaniem najlepszą reklamą dla e sklepu jest teraz promocja przez social media. Warto korzystać z takich narzędzi jak Facebook Ads.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

27 gru 2017, 21:44

Dla sklepu internetowego oczywiście reklama sieci, choćby na wyszukiwarkach i w mediach społecznościowych, natomiast dla stacjonarnego sklepu reklama zewnętrzna. Odpowiednie materiały do reklamy zewnętrznej można zlecić http://www.zenit24.eu - wykonują m.in. wszelkiego rodzaju wydruki wielkoformatowe, banery itp.
melka93
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:14 lis 2017, 16:15

29 gru 2017, 01:16

Zamów sobie reklamę roll up. Jest firma, która wykonuje roll up tanio. Powinniście z niej skorzystać. Czas realizacji nie jest długi, a później można jechać z nią na jakieś targi, gdzie znowu zdobędziemy wielu klientów. Czekam na Wasze opinie.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

29 gru 2017, 12:58

Przykładowo my już tylko ograniczyliśmy się do ładnie zaprojektowanych maili w formie newslettera. Mamy program (emumail, polecam za niewielką cenę i duże możliwości: www.emu-mail.pl) i nie trzeba wykupywania specjalnych usług do prowadzenia takiej formy reklamy. Uważamy, że nasza oferta stoi na wysokim poziomie, więc firma sama zdążyła się rozreklamować, a maile pomagają nam w utrzymywaniu pozytywnego wizerunku firmy, która troszczy się o klienta.
ULaLa
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 sty 2018, 23:23

02 sty 2018, 16:44

Ja strasznie nie lubię jak sklepy zasypują mnie mailami... nic już z tego nie oglądam. Za to reklamy internetowe, wyświetlane gdzieś na boku, powinny się sprawdzić ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl