Jaki smartfon do pracy polecacie?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

12 maja 2018, 18:41

Dzisiaj jest sporo telefonów, które będą idealne także do pracy. Warto popatrzeć na nie w różnych sklepach. Wiem, że Max Com ma teraz smartfony na rynku. Patrzyliście na takie telefony? Będą dobre dla każdego. Na co zwracacie uwagę wybierając telefon?
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

24 maja 2018, 17:18

A macie telefon w abonamencie? Czy klasycznie jeszcze na kartę i doładowujecie przez tego typu stronki:www? Co się Wam bardziej opłaca? Bo ja aktualnie płacę około 80 zł i to zbyt drogo jest... Szukam tańszej opcji. Co polecacie? No i w jakiej sieci najlepiej?? Doradzicie mi ? W jakich sieci Wy macie? Doradzicie mi? Gdzie bedzie najtaniej??????
Marianio
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:12 kwie 2017, 13:52

04 cze 2018, 12:46

Polecam telefony dotykowe Samsung. Bardzo dobre smartfony, sprawdź sobie na mobalu.pl/. Jedne z lepszych urządzeń do pracy.
danutka
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:18 paź 2017, 18:50

07 cze 2018, 12:02

hej ja polecam zainstalować na swoich telefonach świetną aplikację - www.i-mobi.pl/lokalizacja-numeru-telefonu dzięki niej namierzanie telefonu komórkowego będzie proste i szybkie
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

14 cze 2018, 11:40

Ja też planuję kupić smartfona i też nie wiem na jaki się zdecydować. Na razie się rozglądam. przeglądałam tez oferty w sklepach internetowych i trafiłam na tani serwis telefonów gadgetserwis.pl/cennik/ . Myślę że warto mieć go na uwadzę, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy telefon sie popsuje. A ja znam siebie i moje zdolności więc u mnie telefony palą się w rękach :D
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

14 cze 2018, 19:19

Ok a jak już o telefonach mowa to powiedzcie mi prosze czy macie telefony na kartę czy na abonament ? Bo ja niedawno przeniosłam numer do nowego polskiego operatora sieci Otvarta i teraz za miesiąc płacę jedynie 28,99 zł i dodam, że jest to najdroższy z możliwych pakietw, przy umowie na 24 miesiące. Jak dla mnie oferta super, wcześniej na doładowania wydawałam w ciągu miesiąca znacznie więcej.
karmel
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:14 cze 2018, 20:35

14 cze 2018, 23:12

iphone'y są chyba nieco zbyt drogie jak na fundusze większości firm. Zresztą, po co w pracy taki kolos jak iphone? Jest wiele innych porządnych telefonów z bardziej przystępnej półki cenowej. W pracy i tak najczęściej dzwoni się do klientów i nic więcej, nie potrzeba mieć najbardziej wypasionego modelu na rynku, bo firma pójdzie z torbami. Osobiście lubię produkty Sony, ale nie pogardzam HTC czy Samsungami.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

22 cze 2018, 09:30

Ja mam samsunga i sprawdza się super :) Zawsze miałam telefon na kartę ale jakiś miesiąc temu przeniosłam numer do nowej sieci Otvarta. Mam umowę na 24 miesiące i najdroższy abonament O! Mam Wszystko!. Wiecie ile płace ? Tylko 28,99 zł miesięcznie :) Nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu.
lorinne
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:21 cze 2018, 14:35

22 cze 2018, 14:24

W moim odczuciu, chyba jednak oferta jest ważniejsza niż sam model telefonu, bo i tak ze służbowego się głównie dzwoni. Nie musi mieć takich samych udogodnień jak prywatny smartfon, choć w sumie lepiej by było, gdyby dało się w nim korzystać z internetu na wypadek wyjazdów służbowych i niemożności zabrania laptopa ze sobą. Oferta operatora jednak jest ważniejsza, a zwłaszcza ile minut się dostanie. Oferty dla firm pod tym względem są nierzadko bardzo atrakcyjne, bardziej niż dla klientów indywidualnych.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 lip 2018, 10:59

Ja aktualnie nie szukam smartona a szukam telefon odpowiedni dla starszej osoby. Mój dziadek zgodził się wreszcie na podarowanie mu telefonu, zgodził się też nauczyć z niego korzystac i nosić go przy sobie. Jest to duży sukces, bo jeszcze rok temu nie chciał o tym słuchać. Czytałem już nawet artykuł dotyczący telefonu dla osób starszych, który znajduje się tutaj zycieseniora.com/ekspert-radzi/telefon-dla-seniora-wybrac/ , ale nie moge się zdecydowąc. Pomożecie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl