Jaki smartfon do pracy polecacie?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

AniaAn
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 paź 2017, 20:45

19 lip 2018, 08:44

witam,
polecam telefony z lokalizatorem GPS zobaczcie sprawdznumer.eu/ a wam jak działają, doskonały sposób na sprawdzenie i kontrolę pracowników
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

19 lip 2018, 15:55

zgadzam się z lorinne w kwestii operatora. To oferta, z jakiej korzystamy jest według mnie dużo ważniejsza niż sam telefon bo w tym wyopadku ponosimy raczej jednorazowy wydatek a przykładowy abonament będziemy płacic co najmniej przez kilka miesięcy. No chyba, ze wybierze się umowę na czas nieokreslony, jak tak zrobiłam :) Przeniosłam numer do sieci Otvarta i płacę teraz niecałe 18 zł a mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich i 6 GB internetu w pakiecie :)
Awatar użytkownika
wiesia
Posty:4
Rejestracja:20 lip 2018, 13:43

20 lip 2018, 13:47

Wydaje mi się, że warto sprawdzić różne opinie w sieci. Ja przykładowo wczoraj znalazłam stronkę: telefonik.net.pl/ Znajdziesz na niej ranking telefonów i szczegółowe informację o wielu modelach telefonów. Także śmiało sobie zerknij :)
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

23 lip 2018, 13:47

A może Samsung Galaxy A8? Słyszałam o nim wiele dobrych opinii. Tutaj: www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Ochrona-ekranu_Samsung-A_Galaxy-A8-2018-527.html bez problemu zakupisz do niego wysokiej jakości szkło hartowane. Dzięki niemu odpowiednio zabezpieczysz ekran przed uszkodzeniami.
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

25 lip 2018, 15:47

Smartfon do pracy powinien być niezawodny, ale i elegancki. Średnia półka to minimum. Dla oszczędności warto wybrać starszy model - często ma świetne parametry, a jest znacznie tańszy. Co do abonamentu, to na mobileranking.pl jest trochę rankingów, które powinny pomóc w wyborze.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

26 lip 2018, 15:33

Zobacz sobie telefon htc u11 - www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/htc-u11-czarny.html Ta marka jest u nas troche niedoceniana, ale to niesłusznie, bo telefony mają naprawdę porządne, dobre parametry a jednak troche taniej niz konkurencja.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

28 lip 2018, 12:38

Osobiście uważam, że dobrym pomysłem jest telefon marki MaxCom - www.maxcom.pl/. Telefony w pracy powinny być przede wzsystkim praktyczne, a samrtfony tej marki właśnie takie są, więc nadaja się idealnie do pracy ;)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

30 lip 2018, 21:35

ja mam lg v10 który służy mi już od bardzo dawna  niestety, jakiś czas temu upadł i musiałem oddać go do naprawy (wymiana szybki i do tego coś tam w środku musiało się naruszyć, bo nie działał jak przed upadkiem). Warszawski magicphone magicphone.pl/ zregenerowali go w mgnieniu oka i jeszcze naprawa nie wyszła wcale drogo.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

07 sie 2018, 13:00

Zdecydowanie najlepszym telefonem do pracy jest Iphone. Niestety, przez moje roztrzepanie zalałam go i odmówił posłuszeństwa! Byłam przerażona, w końcu znajdują się tam najważniejsze kontakty i numery. Udało mi się znaleźć namiary na Macforce www.macforce.pl/ , gdzie oddałam telefon z nadzieją na naprawę. Ufff, dzięki Bogu zrobili co należy! Dzięki nim telefon znów sprawuje się w należyty sposób, jestem niezmiernie zadowolona z tego powodu.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

22 sie 2018, 12:01

Jak najlepszy, taki właśnie polecam. Jeżeli ma mieć zastosowanie w pracy to nie może to być tylko telefon do podstawowej komunikacji, ani zabawka do przeglądania Internetu, ale mu mieć też raczej konkretne moce przerobowe do aplikacji, które będą na nim wykorzystywane. Dlatego warto zobaczyć np. taki telefon ispot.pl/iphone-iphone-X , który ma potencjał, by wesprzeć nas jak najbardziej w pracy. Oczywiście dużo też zależy od tego, o jakiej konkretnie pracy mówimy, ale jeśli o biurowo-krawatowej – to powyższe wydaje mi się jak najbardziej odpowiednie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl