Jakiej firmie zlecić budowę hali

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

17 lip 2018, 14:35

Budując halę tego typu, przede wszystkim istotna jest inwestycja w materiały o jak najwyższej jakości. Mam tu na myśli przede wszystkim wyroby hutnicze, niezbędne przy stawianiu budynku tego typu. Folie stalowe, druty jak i inne produkty ze stali to obowiązkowy zakup w takim wypadu. Miałem przyjemność postawić na jakość HAX-INOX hax-inox.pl/ , która w zupełności spełniła moje wymagania.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

17 lip 2018, 22:31

Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmującą się przede wszystkim projektowaniem oraz budową hal przemysłowych, jest Depenbrock Polska. W Polsce ich oddział znajduje się w Komornikach koło Poznania. Na stronie depenbrock.pl/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal możecie dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, czym firma się zajmuje. Możecie też zobaczyć tam realizacje, które już mają na koncie ;)
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

06 sie 2018, 08:49

Miko12 pisze:Po zbudowaniu hali wypadałoby ją odpowiednio zaopatrzyć. Nie mówię tylko o typowych maszynach, które z reguły służą do produkcji, ale również o podzespołąch i różnych elementach, takich jak automatyka przemysłowa. Dla przykładu, zaraz po zbudowaniu hali zaopatrzyłem ją w mechaniczną i elektroniczną aparaturę do automatyzacji różnego typu systemów chłodniczych i klimatyzacji. Sprężarki chłodnicze Danfoss i Maneurop oraz agregaty skraplające o różnej mocy nabyłem od asc.waw.pl .
Rozwiązań w kwestii automatyki przemysłowej koniecznie szukaj na tej stronie:air-com.info/. Mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z tą firmą.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

17 wrz 2018, 21:26

Należy również pamiętać o firmie, która zajmie się wyposażeniem hali tego typu. W naszym przypadku wybór padł na Convi www.convi.pl/ , którzy dostarczyli nam wysokiej jakości taśmy przenośnikowe . Jak pokazał czas, praca dzięki nim stała się dużo prostsza, głównie przy transportowaniu produktów i powiązanych z nimi części, elementów.
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

19 wrz 2018, 08:53

a jak wygląda temat nawierzchni wokoł takiej hali?
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

24 wrz 2018, 15:00

Co do nawierzchni - zdania są tutaj podzielone. Niektórzy wybierają beton, inni asfalt. Ja sama, jeśli mam być szczera wybrałabym asfalt. Chociażby ze względu na jego trwałość, czy cenę. Zapoznajcie się z ofertą www.onico-bitumen.pl/ - jest to dystrybutor i dostawca produktów asfaltowych najwyższej jakości. Ponadto, możecie tez liczyć na szybki czas dostarczenia zamówionych produktów, dzięki czemu swoje realizacje wykonacie zgodnie z planem.
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

20 lis 2018, 12:01

Najlepiej kompleksowo jednej, która zrobi to od A do Z. Jednak na pewno trzeba będzie zatrudnić inne ekipy do wielu innych prac, które trzeba zrobić naokoło magazynu. Specjaliści od http://incor.com.pl/realizacje/tereny-zewnetrzne-parkingi-drogi/ zajmują się malowaniem linii. Są to odpowiednie linie BHP wewnątrz magazynu, ale i także namalują wam linie drogowe, niezbędne do wyznaczenia miejsc parkingowych, postojowych itp. wokół hali
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

26 lis 2018, 23:26

Przy okazji budowy hali z pewnością przydadzą Wam się usługi z zakresu cięcia blachy. Polmet http://www.polmet.eu nie raz wykonali dla nas tego typu robotę, bardzo porządnie - dysponują solidnymi przecinarkami taśmowymi.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

11 gru 2018, 18:39

Taka hala, zaraz po wybudowaniu powinna zostać wyposażona w odpowiednie oczyszczanie powietrza. Umożliwia nam je możliwość filtrowania - niektóre hale i zakłady produkcyjne produkują potworne zanieczyszczenia. Aby z tym walczyć, postanowiliśmy zakupić urządzenia z http://halenamiotowe.org/ Ich jakość okazała się rewelacyjna i niezastąpiona!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

07 sty 2019, 08:46

Stawiając taką halę nie można zapominać o wyposażeniu we właściwe elementy. Chodzi mi o blachy, pręty a nawet profile aluminiowe które mogą się okazać wprost niezbędne. Przy stawianiu naszej hali zostaliśmy zaopatrzeni w tego typu elementy bezpośrednio od PW ZIELONKA http://www.pwzielonka.pl/ , to dopiero jakość!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl