Konferencja firmowa: w hotelu w mieście, czy lepiej wyjazd?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

15 lut 2019, 16:14

Wyjazd pozwoli Twoim pracownikom na pełne skupienie. Zdecydowanie weź to pod uwagę. My na przykład, dzięki Hotelowi Amber https://amber-hotel.pl/ zorganizowaliśmy bardzo udaną konferencję , nie zabrakło odpowiedniego wyposażenia i sprzętu. O taki efekt właśnie nam chodziło od dłuższego czasu. :)
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

18 lut 2019, 13:21

marefebbo pisze:
> Transport na takie konferencje i spotkania biznesowe? Moim zdaniem ciekawym
> rozwiązaniem jest air taxi. Tu mogę wam polecić współpracę z Call&Fly.
> Kilka razy korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wynajęty
> samolot był elegancki, obsługa miła, a sama podróż odbyła się sprawnie i
> szybko

Z tego, co widzę to właśnie głównie przedsiębiorcy korzystają z usług air taxi. Wcale mnie to nie dziwi, bo łatwiej można organizować podróże służbowe. Mniejszy koszt, brak konieczności wynajęcia noclegu, więcej zaoszczędzonego czasu
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

08 mar 2019, 00:06

Można też zorganzowac fajne atrakcje dla wszystkich. na przyklad wyjscie na strzelnice. Bardzo fajna jest progun :)
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

16 kwie 2019, 21:12

W przypadku wyjazdu bardzo ważne jest to, aby zatroszczyć się o właściwy transport. Wynajęcie busa do przewozu krajowego to najlepszy pomysł. My ostatnio postawiliśmy na speców z TED-BUS http://www.tedbus.com.pl/ , co okazało się znakomitym pomysłem. Dotarliśmy na czas, w bardzo sympatycznych i komfortowych warunkach!
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

22 kwie 2019, 19:54

Na konferencję należy wybrać jak najlepsze miejsce w której będzie istniała możliwość jej przeprowadzenia. W moim wypadku było to Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach http://www.mckkatowice.pl. Zarówno ja, ale i goście byliśmy zachwyceni pojemnością sali, ale i jej wyposażeniem - na miejscu nie brakowało niczego!
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

23 kwie 2019, 01:44

Fajnie jak jest co porobić też po konferencji. My naszych gosci zabraliśmy ostatnio we Wrocławiu na strzelnicę progun. Każdy był zadowolony :D
Awatar użytkownika
kamasi
Posty:4
Rejestracja:06 maja 2019, 22:06

06 maja 2019, 22:08

koniecznie zobaczcie sobie Dworek Wapionka w Gorznie - my tam mielismy organizowana impreze firmowa i oprocz samego przyjecia moglismy pojezdzic off roadem po pobliskich lasach 😄 swietnie sie bawilismy:D
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

09 maja 2019, 13:15

Jeżeli będziecie w Katowicach to polecam brać odrazy taxi z korporacji Tele-Taxi. Z Tele-Taxi mamy gwarancję, że dojedziemy na czas i za tyle $ ile się należy.
Margaret45
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:03 sty 2019, 13:55

26 maja 2019, 14:20

Ja byłam na konferencji w hotelu Locomotiva w Lublinie . Hotel jest idealnie przystosowany do przeprowadzenia konferencji na najwyższym poziomie. Hotel zapewnia również ecatering przygotowany zgodnie z indywidualnymi sugestiami.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

07 cze 2019, 08:41

My zadecydowaliśmy o organizacji konferencji pod Zakopanem a dokładnie w Borowym Dworze https://www.borowydwor.pl/ . Przy okazji zaliczymy wyjazd na drugi koniec polski! Polecono nam te miejsce ze względu na oryginalne warunki i świetne wyposażenie multimedialne. No i pokoje dla pracowników bardzo komfortowe!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl