Konferencja - pomoc

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

19 gru 2016, 09:34

Witam. Dostałem bardzo odpowiedzialne zadanie od mojego szefa. Mam zorganizować konferencję wszystkich naszych oddziałów w Polsce a jest ich pięć. Nie jest to prosta sprawa i trzeba rozwiązać wiele logistycznych rzeczy no ale mam nadzieję że sobie z tym wszystkim poradzę. Już mam większość rzeczy zamówione. Konferencja ma się odbyć w pierwszym tygodniu po nowym roku to ma być takie podsumowanie pracy całej naszej firmy i wyznaczenie kierunku rozwoju na nowy rok. Muszę jeszcze tylko zamówić nowe gadżety firmowe w postaci między innymi teczek dla każdego. W tym celu szukam sprawdzonej drukarni internetowej które mógłbym zlecić to zadanie. Przyznam szczerze że potrzeba mi tutaj pilnie wasza pomoc, ponieważ sam nigdy nie miałem potrzeby korzystania z tego typu usług. Troszkę sam szukałem na własną rękę i bardzo dobrze to wygląda na stronie internetowej http://www.drukarniaonline.pl/product/p ... i-ofertowe Mają w ofercie akurat to czego szukam jednak zanim podejmę ostateczną decyzję to chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat. Napiszcie proszę w komentarzu co o tym sądzicie a ja będę bardzo wdzięczny.
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

11 sty 2017, 16:12

W większych miastach są ośrodki konferencyjne i chyba tam najlepiej zorganizować konferencję, natomiast w mniejszym mieście dobrą opcją będzie jakiś hotel z salą konferencyjną. W poszukiwaniu sali konferencyjnej warto zajrzeć na http://saleilokale.pl - w kilka minut można znaleźć wszystkie lokale w okolicy.
nemusis
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:18 kwie 2016, 11:26

24 sty 2017, 14:51

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

07 kwie 2017, 11:41

mi znajomy coś wspominał, że oni mają się wybierać do Grudziądza do Ibis Styles, podobno maja dobrą lokalizację i wszelkie udogodnienia jeśli chodzi o konferencje także jeśli ktoś jest ciekawy można popatrzeć w internecie.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

25 kwie 2017, 13:47

Vernon pisze:mi znajomy coś wspominał, że oni mają się wybierać do Grudziądza do Ibis Styles, podobno maja dobrą lokalizację i wszelkie udogodnienia jeśli chodzi o konferencje także jeśli ktoś jest ciekawy można popatrzeć w internecie.
A zerknę co to za nowy hotel w Grudziądzu, ogólnie znam Ibis Styles i są to dobre miejsca na konferencje, ale nie tylko.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

25 kwie 2017, 13:51

Grudziądz to akurat ładne miasto, więc tym lepiej, że otwiera się tam nowy hotel, a faktycznie ta sieć do której należy Ibis Styles to wypracowana marka więc tym bardziej na plus.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

09 maja 2017, 09:05

Tak jak pisałem zerknąłem na necie na ten Ibis Styles i pojemne sale konferencyjne, meeting room i lokalizacja blisko centrum więc to z pewnością przynajmniej dla mnie ogromny plus
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

01 cze 2017, 17:52

zamber pisze:Tak jak pisałem zerknąłem na necie na ten Ibis Styles i pojemne sale konferencyjne, meeting room i lokalizacja blisko centrum więc to z pewnością przynajmniej dla mnie ogromny plus
No to wiadomo, dla mnie właśnie bardzo ważna jest lokalizacja bo czasem szuka się jakiegoś miejsca nie wiadomo gdzie, a centrum to centrum.
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

11 sie 2017, 12:49

Miejsce na konferencję musi być nie tylko eleganckie i komfortowe, ale i odpowiednio wyposażone. Nie można też zapomnieć o cateringu, a jeśli konferencja jest poza miastem, to także o noclegu. Pod Warszawą na konferencję nada się Hotel Afrodyta **** Business & Spa http://www.afrodytaspa.pl/biznes - to jedne z lepszych hoteli biznesowych w okolicy, ma odpowiednie sale, zaplecze cateringowe i noclegowe, wszystko, co niezbędne.
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

31 sie 2017, 11:03

w toruniu jest bardzo fajny hotel a mianowicie http://www.hotelfilmar.pl/ koleżanka kiedyś tam na konferencji była i polecała nam czy to prywatnie czy biznesowo :) niedługo będę miała okazję się przekonać bo mamy delegację we wrześniu :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl