księgowa

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

25 lut 2019, 21:01

Bardzo dobrze układa nam się współpraca z warszawskim biurem rachunkowym Akro. Z ich strony mogliśmy liczyć na właściwy nadzór księgowy i podatkowy, pomogli nam usprawnić księgowość. Prowadzenie jej na własną rękę jest praktycznie niemożliwe!
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

04 mar 2019, 15:28

karolbudnowski pisze:
> Ja ze swojej strony polecam współpracę z warszawskim biurem rachunkowym
> Abacus p. Jadwigi Adamus. Mieszczę się na Lanciego 8 lok. 29. Wszystko na
> czas i kompleksowa obsługa. Panie miłe, znające się super na przepisach


Są okej. Nie mam problemów ze współpracą z nimi. 0 kłopotów, robota na czas. Rozliczeń nie kwestionuje urząd skarbowy
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

28 mar 2019, 23:35

A czy nie lepiej postawić na biuro rachunkowe, oferujące kompleksowe usługi z zakresu księgowości? Bo my właśnie podjęliśmy taką decyzję i było to znakomitym pomysłem. Zrealizowanie tego pomysłu okazało się możliwe z pomocą www.biurorachunkowe-gb.pl , świadczących księgowość na wysokim poziomie, specjalnie dla naszej firmy.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

29 mar 2019, 00:23

Z kolei, jeśli chodzi o nas to warto było skorzystać z usług zaoferowanych przez Biuro rachunkowe Bilans http://biurobilans.eu/ . Księgi handlowe naszej firmy są prowadzone niezwykle sprawnie i solidnie. Do tego możemy liczyć na optymalizację podatkową.
Awatar użytkownika
uszenko
Posty:5
Rejestracja:19 kwie 2019, 14:43

20 kwie 2019, 19:15

Aktualnie zbliża się koniec okresu na składanie zeznań podatkowych do urzędu skarbowego i jeśli myślicie o skorzystaniu z pomocy księgowej to proponuję najpierw samodzielnie dokonać obliczeń. A w zasadzie to skorzystać z programu PITAX , którego zadaniem jest właśnie wykonanie niezbędnych obliczeń :) Jest całkowicie darmowy więc można w ten sposób trochę grosza zaoszczędzić
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

20 kwie 2019, 23:11

My współpracujemy z biurem rachunkowym, ktore realizuje te zadania bardzo sprawnie. Nie ulega wątpliwości, iż wybor ten był znakomitym pomysłem. ABM Consulting mają dla nas sporo porad finansowych, a usługi takie jak prowadzenie ksiąg, czy sporządzanie sprawozdań to dla nich żaden kłopot!
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

29 kwie 2019, 15:37

Jak dla mnie warto skontaktować się z takim biurem z polecenia. Ja tak księgową wybrałam i jestem zadowolona.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

07 maja 2019, 09:47

Biuro rachunkowe Saldo biurorachunkowe-saldo .pl znakomicie spisuje się w tej roli, jeśli chodzi o naszą firmę. Znakomicie wypełniają wszelkie obowiązki związane z księgowością. Otrzymujemy znakomite wsparcie, dzięki któremu rozwój naszej firmy wciąż ma miejsce. A organizacja księgowości na własną rękę jest zwyczajnie niemożliwa!
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

21 maja 2019, 07:59

Nie ulega wątpliwości, iż wsparcie zaufanego biura księgowo-podatkowego jest wskazane. Dlatego właśnie zadecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy z biurem Proste Podatki które zajmuje się dla nas sprawami księgowymi, rachunkowymi. Sprawnie, szybko i profesjonalnie!
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

22 maja 2019, 22:18

Zdecydowanie warto postawić na biuro rachunkowe. Grupa specjalistów dużo zdziała dla Ciebie w sprawie księgowości, rachunkowości. Na własną rękę ciężko się tym zająć, także jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy z biurem BMBK http://bmbk.pl/ . Księgowością i rachunkowością zajmują się na najwyższym poziomie!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl