Nowoczesne oprogramowanie w firmie – warto?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

T85
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lis 2016, 16:42

29 lis 2016, 16:35

Jak najbardziej warto - chociażby ze względu na to, żeby nie zostawać daleko w tyle za konkurencją. Poza tym, po co sobie utrudniać życie i prowadzenie firmy/biznesu? Ja np jakiś czas temu kupiłem programy od RESET2 z Wrocławia, teoretycznie nie musiałem, praktycznie się zdecydowałem, i pracuje mi się po prostu o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
relka
Posty:4
Rejestracja:13 gru 2016, 12:57

22 mar 2017, 11:13

Z roku na rok widać rosnące zainteresowanie systemami, a na stronach branżowych też pojawiają się opisy nowych rozwiązań. Zobacz na stronie www.oprogramowaniedlafirmy.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow tu opisują obieg dokumentów i jego zastosowanie w przedsiębiorstwie. Możliwe, że się już spotkaliście z tą firmą, bo jest dość znana w branży i działa w całej Polsce.
esssiu
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:13 kwie 2016, 11:07

03 kwie 2017, 13:47

Jak widzę po dyskusji – dla każdego coś innego oznacza nowoczesne oprogramowanie. Bo z tym, że warto to chyba zgadzają się wszyscy. Z własnego doświadczenia widzę, że program ma być przede wszystkim dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa i coraz bardziej cenię sobie takie elastyczne systemy. Na szczęście na rynku jest ich coraz więcej. Ostatnio zachwyciłem się programem Teta Web (www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web ) do elektronicznego obiegu dokumentów. Polecam wszystkim większym firmom – duże ułatwienie i przyspieszenie przy realizacji zadań. A i czasu też dużo można dzięki temu oszczędzić
esssiu
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:13 kwie 2016, 11:07

06 kwie 2017, 11:26

.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

23 maja 2017, 10:53

oczywiście że warto. tak samo jak inwestować w oprogramowanie sklepu - choć to już pojęice względne bo takie opro jak sellingo są dostępne za darmo także a działają na najwyższym poziomie
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

24 maja 2017, 22:05

Oczywiście, że warto pod warunkiem, że będzie ono faktycznie przydatne i zostanie opanowane przez pracowników w doskonałym stopniu. Poza tym nie dla każdej firmy nowoczesne oprogramowanie oznacza to samo. Sam niedawno spotkałem się z tym, że ktoś wystawiał mi fakturę ręcznie. Dawno się z tym nie spotkałem. Dla tej firmy nowoczesnym oprogramowaniem będzie dobry program online do faktur. I najlepiej taki, który można przetestować bezpłatnie. Sam korzystam z afaktury.pl/ i przyznam, że był to dla mnie szok.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

14 lip 2017, 09:41

za darmo w wersji darmowej ale można wykupić też abonament, jeśli ktoś ma większą firmę. bo dla niej darmowe rozwiązania na pewno nie wystarczą nawet w przypadku na tyle dobrej oferty.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

24 lip 2017, 05:08

homeer - za darmo jak się nie potrzebuję dużej ilości transferu. to na rękę dla osób początkujących albo chcących sprawdzić możliwości tego oprogramowania.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

24 lip 2017, 11:28

słuszna uwaga. chociaż to tylko tym bardziej świadczy o profesjonalnym podejściu. mi tam na rękę ;;)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

24 lip 2017, 21:46

Tworząc czy sprzedając swoje autorskie treści warto też zaopatrzyć się w dobrej jakości program antyplagiatowy. Niestety często spotykamy się z sytuacjami gdzie nasze treści zostają skradzione i wykorzystywane w innych miejscach. Wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego programu plagiatnever.pl/. Przez wiele osób uważany jest za najlepszy obecnie na rynku program. Jakie są Wasze opinie na ten temat ?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl