Odzież ochronna

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

staszku
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2018, 23:58

02 kwie 2018, 23:59

U mnie stosuje się zwykłe ubrania spełniające BHP
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

19 kwie 2018, 07:38

My do firmy odzież ochronną najczęściej kupujemy przez internet. Ostatnio np trafiłam na aciro.pl/honeywell-howard-leight-leightning-l2-nauszniki-przeciwhalasowe.html Mają słuchawki przeciwhałasowe w dobrej cenie i nie tylko. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

11 maja 2018, 10:33

Rękawice gumowe są również bardzo ważnym elementem jeśli chodzi o odzież ochronną. Musimy dbać o ręce oraz dłonie, a odpowiednia ochrona z pewnością zapewni nam spokój i brak kłopotów z nimi związanych. Dlatego zamawiając rękawice gumowe zawsze stawiam na jakość. Mój wybór padł ostatnio na firmę Larkis www.larkis.pl/ oraz rękawice z ich oferty. Fenomenalna, wysoka jakość z troską o najmniejsze detale!
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

17 maja 2018, 12:11

Według mnie warto zastanowić się nad inwestycją w dobrej jakości kask - aciro.pl/helm-ochronny-msa-v-gard-fastrac-msa.html. Nie warto tutaj oszczędzać i kupować najtańśzego sprzętu, ponieważ może to się skończyć źle dla pracownika. A jeżeli okaże się, że miał złej jakości kask, to również i pracodawca może mieć problemy.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

21 maja 2018, 12:50

Jeśli już mowa o odzieży ochronnej, to moim zdaniem mogą się również przydać maski przeciwpyłowe dostępne na www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne/bhp/ochrona-oczu-twarzy-i-glowy/maski-ochronne/maski-przeciwpylowe.
Takie maski powodują, że pył nie przedostaje się do płuc i do organizmu, co jak wiadomo, mogłoby się źle skończyć. Ludzie, którzy pracują w mocno zapylonych miejscach i nie używają takich masek ochronnych, bardzo często po kilku latach narzekają na różne problemy zdrowotne, zwłaszcza ze strony układu oddechowego. Dlatego też warto o to zadbać jak najwcześniej, już na początku pracy w takich warunkach.
Awatar użytkownika
paszcza
Posty:4
Rejestracja:28 maja 2018, 23:50

28 maja 2018, 23:51

Co rozumiesz przez niestandardowa odzież ochronna?
Awatar użytkownika
warszaw
Posty:4
Rejestracja:05 cze 2018, 23:40

06 cze 2018, 21:46

W moim przypadku odzież ochronna zawsze pochodzi z www.proteko.net.pl/. Kupiłem tam kiedyś raz na próbę i przekonałem się, teraz już nie chcę ryzykować z żadną inną marką gdyż wiem że ich wyroby w 100% mnie satysfakcjonują.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

09 lip 2018, 10:41

Myślę, że w wielu zawodach kurtka odblaskowa też się przyda. Szczególnie jeśli pracujemy w ciemności. Poczytajcie zasady BHP i zainteresujcie się tym, kiedy taka kurtka jest wymagana przez przepisy. Jest to moim zdaniem najlepsza możliwa opcja.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

16 sie 2018, 18:51

Moich pracowników zaopatrzyłem w wysokiej jakości odzież z oferty AMW amw.biz.pl/ . Ten łódzki sklep zaoferował nam kurtki, rękawice, obuwie robocze - a to wszystko w świetnej i bardzo wytrzymałej jakości. Ich oferta to dokładnie to, czego poszukiwaliśmy od dłuższego czasu. Było warto!
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

26 sie 2018, 17:32

Akurat w przypadku odzieży ochronnej zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na sklep internetowy dabo.pl/ w którym kupuję ubrania dla swoich pracowników już od dłuższego czasu zdecydowanie mogę polecić ponieważ stawiają wyłącznie na sprawdzonych producentów i do tego dbają o jak najlepszy stosunek jakości do ceny. W naszym przypadku współpraca układa się dobrze, bo spełniają wymagane warunki i praktycznie od razu po złożeniu zamówienia realizują zlecenie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl