Oprogramowanie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 kwie 2017, 10:16

Ja mam oprogramowanie ze sklepu kluczsystem. Pomogli mi nawet dobrac odpowiednie i jestem bardzo zadowolony, bo mam super program.
esssiu
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:13 kwie 2016, 11:07

27 kwie 2017, 11:07

A jak duża jest to firma? Sądząc po edycji wpisu to rozwija się ona całkiem nieźle. Może czas zainwestować już w bardziej rozbudowane narzędzie, które nie tylko ułatwi pracę, ale pomoże przy jej automatyzacji, przyspieszając przy tym czas wykonywania zadań? Poczytaj o programach typu TETA HR http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr i zobacz, jakie rozwiązanie będzie korzystne dla Twojej firmy. Z pewnością ułatwi ona wiele procesów, zwłaszcza średnim i dużym organizacjom.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

30 kwie 2017, 16:30

Możesz zapoznać się także ze stroną http://itelligencegroup.com/pl/ . Tworzą oni oprogramowania oraz systemy informatyczne dla firm, jak również programy do zarządzania firmą, które często usprawniają pracę na różnych szczeblach.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

23 maja 2017, 10:55

TO jeszcze dorzuce esprzedaży sellingo bo jest zdecydowanie w grupie najlepszych z jakich korzystałem a ceny są bardzo konkurencyjne. Podoba mi się to, że firma udostępnia darmowe filmy i szkolenia z ich oprogramowania.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

23 maja 2017, 22:46

A może zainwestujecie w swojej firmie w narzędzie analizy biznesowej? Nie wiem, czy znacie to nowoczesne rozwiązanie, ale przy kontrolowanym zastosowaniu go w firmie, możemy znacząco wpłynąć na rozwój swojego przedsiębiorstwa, zwiększyć dochody czy lepiej rozpoznać potrzeby Klienta. W tym celu warto skorzystać z pomocy Sas.com bo mają spore doświadczeniu we wdrażaniu rozwiązań i narzędzi analityki biznesowej.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

25 maja 2017, 16:11

Polecam zapoznać się z ofertą T-mobile w zakresie oprogramowania dla firm http://biznes.t-mobile.pl/pl/. W ofercie mają między innymi sieci prywatne i M2M lub kolokację - niezwykle pomocną podczas ochrony przed atakiem ze strony hakerów. Warto zapoznać się ze szczegółami.
nuti
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:03 kwie 2017, 13:05

11 lip 2017, 13:55

Dzisiaj są takie możliwości, że możesz sobie samemu skonfigurować, szczególnie że branża nie ma znaczenia. Dużo informacji ostatnio pojawiło się na temat systemu Connecto ze strony http://www.connecto.pl/skonfiguruj-syst ... ojej-firmy może kojarzysz temat? Zobacz sobie, bo to też może być dobre rozwiązanie.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

14 lip 2017, 09:38

a jest możliwość zespolenia oprogramowania z obsługą magazynu/wysyłką? I jak to wygląda w kwestii dogrania strony graficznej sklepu do jego oprogramowania? Czy niezależnie od firmy każda proponuje to samo z małymi dchyleniami i różnymi cenami, czy są jakieś wyróżniki na które warto zwracać uwagę?
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

24 lip 2017, 05:05

W sellingo jak najbardziej jest. i mimo, że większość jak słusznie zostało powiedziane firm proponuje mniej więcej to samo o tyle subtelne różnice w ofercie robią ogromną różnicę dla przedsiębiorcy w przyszłości. bo dajmy na to kupujesz gdzieś hosting za 9.99. Druga firma ma za tyle samo, ale małym druczkiem wypisane, że prędkość kulawa. I niby bierzesz to samo ale jednak nie do końca. Dlatego cenie sobie sellingo, wszystko czarno na białym i doby kontakt, także pomoc techniczna. Regularne promocje z których można skorzystać.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

24 lip 2017, 11:12

O, super, dziękuję za rzeczową odpowiedź. Wygląda na to, że warto.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl