Prezent dla szefowej

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Baroktek
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:06 paź 2017, 09:51

13 lis 2017, 11:45

A dlaczego uważasz, ze przypadkowe osoby z forum, będą lepiej wiedzieć od Ciebie co twojej szefowej bardziej się spodoba na prezent?
Awatar użytkownika
valud
Posty:4
Rejestracja:15 lis 2017, 11:05

15 lis 2017, 11:06

myślicie, że biżuteria będzie dobrym pomysłem czy jest raczej za bardzo poważnym prezentem?
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

21 gru 2017, 10:35

Jordanka pisze: Nie wiem jakie macie relacje w pracy, ale jak faktycznie macie fajny zespół i nie będzie to prezent na "siłę" tylko od serca - to ja bym zrobiła fotoalbum z ciekawymi zdjęciami
z ostatnich kilku lat albo fotoobraz całego zespołu lub kalendarz ścienny z odpowiednio dobranymi zdjęciami. Myślę ze szefowa powinna taki prezencik potraktować jako coś od Was,
coś szczerego.
Świetny pomysł z tym fotoobrazem. Może w domu sobie go nie powiesi ale w firmie jak najbardziej. Nas jest w pracy kilkunastu, więc myślę, że takie grupowe zdjęcie powieszone na ścianie będzie wyglądało super ;) A gdzie najlepiej wydrukować? W sieci znalazłam stronę Fotoobrazy.info. Używa się tam wysokiej jakości płótna malarskiego oraz stosuje nowoczesną technologię wydruku HP Latex - producent zapewnia, że kolory będą trwałe i intensywne. Poza tym obecnie można dostać aż 20% rabatu na hasło HAPPY. Korzystaliście może z ich usług? Warto?
Awatar użytkownika
capym
Posty:4
Rejestracja:24 gru 2017, 15:10

25 gru 2017, 18:33

Witam wszystkich, co myślicie o akcesoriach kuchennych na prezent? Z racji świąt myślałem, że coś takiego nada się dla mojej szefowej. Na zasmakujradosci widziałem dobry asortyment ale sam nie wiem czy się zdecydować. Może jednak postawić na jakąś klasykę? perfum albo biżuterię?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 sty 2018, 15:07

Moja szefowa nie tak dawno dostała od nas teczke na dokumenty z tej oferty https://www.codezero.pl/product-pol-55- ... NDA-2.html . Ja jej co prawda nie wybierałem tylko robiły to koleżanki z pracy, ale uważam, że ten prezent jest trafiony, bo akurat moja szefowa lubi takie dodatki i styl żeglarski jest jej bliski. Chociaz tak prawdę mówiąc gdybym sam miał wybierać prezent to nie wiem czy zdecydowałbym sie na taki :)
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

08 sty 2019, 10:23

Ja zdecydowałem się na zakup czegoś praktycznego i przydatnego. Szefowa otrzymała ode mnie album na zdjęcia i trzy ramki. Zakupiłem je od Foto Etui http://fotoetui.pl/ ze względu na super jakość i jeszcze lepszą cenę. To był bardzo dobry wybór.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl