Produkcja mebli

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

14 mar 2019, 15:25

Warto zaznaczyć, że w takim przemyśle meblarskim liczą się dobrzy dostawcy materiałów czy narzędzi. Ja znam taką firmę, która posiada szeroką ofertę właśnie dla przemysłu meblarskiego i jest to firma Marcopol. Moja firma właśnie u nich się zaopatruje i obecnie prawdziwym hitem jest uniwersalny klej szybkowiążący HTF, który charakteryzuje się bardzo dużą siłą klejenia wstępnego.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

28 mar 2019, 11:50

Produkujemy meble dzięki drewnianym materiałom, które zapewniają nam Drewmis drewmis. pl . Sprawdza się także chemia do drewna, którą dysponują w swojej ofercie. Jakość ich produktów gra główne skrzypce jeśli chodzi o nasze produkcje - polecam jak nic.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

27 wrz 2019, 10:04

Z pewnością przyda się klej do krojenia drewna. Ja postawiłem na ten zaproponowany przez http://royalgroup.com.pl/ . Wytrzymały, nie do oderwania!
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

10 sie 2021, 09:25

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl