Programy do prowadzenia własnej firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

10 sie 2016, 10:45

Jeżeli chcesz usprawnić procesy fakturowania online to zobacz sobie program bizin. Jest naprawdę fajny, niedrogi i prosty w obsłudze, więc na pewno pomoże Ci w firmie.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

18 wrz 2016, 16:29

Dla wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu firmy przemysłowej czy budowlanej, stworzono taki program Narzędziownia: http://www.pwsk.pl/
Opiera się na systemie komputerowym i zapewnia m.in. kontrolę przetrzymywania narzędzi i sprzętu przez pracowników,
czytelnie i trwale oznacza środki trwałe i wyposażenie, przeprowadza inwentaryzację czy gromadzi w jednym miejscu zdjęcia i dokumentację całego majątku. Bardzo pomocna technologia!
Awatar użytkownika
Rewoel
Posty:4
Rejestracja:31 paź 2016, 01:40

08 lis 2016, 17:10

Istnieje strasznie dużo przeróżnych programów do prowadzenia firmy. Sam spotykałem się często z firmami, które posiadały u siebie takich wiele - oczywiście zawsze bardzo mocno wspomagały działanie firm tym sposobem. Ja osobiście polecam system erp - pełen skład oprogramowania, który służy do pomocy firmom w uporządkowaniu różnych działów. Polecam sprawdzić na: http://www.sente.pl/system-sente/sente- ... nia-firma/
Awatar użytkownika
warsylit
Posty:2
Rejestracja:15 lis 2016, 14:00

15 lis 2016, 14:09

To akurat racja. Programów do prowadzenia firmy jest naprawdę bardzo dużo. Wszystko zależy od tego jakiego systemu w danej chwili potrzebujemy. W mojej firmie potrzebowaliśmy kompleksowej księgowości i zdecydowaliśmy się na system finansowo-księgowy http://www.yuma.pl/produkty/system-finansowo-ksiegowy od Yuma. To naprawdę bardzo dobry program, dzięki któremu usprawniliśmy wiele procesów kadrowych w firmie.
T85
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lis 2016, 16:42

21 lis 2016, 16:11

Szeroką gamę programów, które ułatwiają prowadzenie działalności, ma RESET2 z Wrocławia. Faktury, rozliczenia z urzędami, programy płacowe - warto przetestować przez okres próbny, duże prawdopodobieństwo, że ostatecznie z nimi zostaniecie.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

22 lis 2016, 00:54

To ja jeszcze od siebie dodam moich faworytów - z esprzedaży po kilku perypetiach z innymi firmami, wybrałem sobie sellingo i chyba jest to najmniej kolizyjne opro z jakim miałem do czynienia. No i tanie, co najważniejsze.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

22 lis 2016, 23:06

Jesli można wiedziec - ile czasu masz ich oprogramowanie? Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale żeby było wiarygodnie to musi to trochę czasu człowiek użytkować jednak.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

25 lis 2016, 09:04

Popularnym narzędziem jest też system Connecto DMS opisywany na di.com.pl dużo firm z niego korzysta patrząc po wpisach na stronie producenta. I są to firmy z wielu branż, m.in budowlana czy produkcyjna.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

27 lis 2016, 22:06

Ojj nie pamiętam dokładnie ale na pewno ponad rok. Pytaj o wszystko co chcesz, chętnie odpowiem. Mam też porównanie, bo działalność mam już ponad pięć lat więc tak wiesz, z doświadczeniem ;)
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

28 lis 2016, 02:28

może ja zacznę. wprawdzie nie brałem tego pod uwagę ale jak się nadarza okazja to czemu nie. jakbym wykupił dostęp przy najniższym abonamencie to miałbym obniżkę do ich grafido? bo widziałem, że jest taka możliwość..
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl