Reklama firmy,skutecznie ale niskim kosztem

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

06 kwie 2016, 13:59

Sampan pisze:Grawer nadaje się na prezenty dla klientów, ale tych zamożnych wartościowych.
W innych przypadkach grawer sprawdza się jako prezent urodzinowy czy imieninowy. Sam kiedyś dałem pióro z grawerem i był to oryginalny pomysł.
Grawerowanie 3D to rzeczywiście świetny pomysł na promocyjne gadżety dla pracowników i kontrahentów. Grupa Glasso http://www.grupaglasso.pl wykonywała kiedyś dla nas specjalne figurki na dwudziestolecie firmy. Dodatkowo, każdy pracownik, który przepracował z nami ponad 10lat dostał kryształową plakietkę na podstawce z podziękowaniem. Dla kontrahentów natomiast zamówiliśmy odlewane statuetki nawiązujące do naszego loga i idei firmy.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

13 kwie 2016, 09:10

Jest wiele sposób reklamy szczególnie w regionie. Mam serwis komputerowy i jak odbywał się festyn na osiedlu to zamówiłem specjalną reklamą w postraci balony reklamowe Przyciągała uwagę i ludzie na prawdę podchodzili do mojego stanowiska. I o to przecież chodzi że taka reklama ma przyciągnąć uwagę a reszta już zależy od nas
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

22 lip 2016, 09:12

moim zdaniem warto pojawiać się na targach branżowych. Ja się w październiku np wynieram na krakowskie targi Maintenance, raz że się dużo można tam dowiedzieć na temat optymalizacji produkcji a dwa że zapoznać ludzi z branży z którymi można zawiązać współpracę. No i wystawienie swojego stoiska też dużo daje, odwiedzający się mogą zapoznać z ofertą
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

25 lip 2016, 10:38

Jeśli zależy Ci na skutecznym promowaniu swojej działalności, sprawdź reklamę firmy w artykule w czasopiśmie Silesia Smile. W tym katowickim magazynie publikowane są również artykuły B2B i moim zdaniem warto byłoby skorzystać z takiej możliwości. To byłby dobry sposób na reklamę na rynku lokalnym.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 wrz 2016, 10:15

Jeśli chcesz zaoszczędzić, to zleć wydruk sprawdzonej drukarni internetowej. Zamówisz przez Internet, odbierzesz tam, gdzie chcesz i nie zapłacisz za przesyłkę. Polecam nie tylko ulotki, plakaty czy banery, ale także gadżety jak notesy, planery czy kalendarze np. takie jak tu: http://www.viperprint.pl/produkt/KSC01. Najnowsze badania wskazują, że nie należy bagatelizować siły tego typu reklamy. Poza tym warto też zacząć robić zamieszanie w sieci. Najlepiej jak te dwie formy reklamy nawzajem się uzupełniają.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

16 wrz 2016, 13:19

Chcąc skuteczną reklamę mimo wszystko trzeba się wykosztować.
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:36

Szukacie informacji na tematy związane z branżą finansową? A może potrzebujecie dobrego sposobu na rozwiązanie jakichś problemów, związanych z tą tematyką? Polecam Wam stronę: http://www.uslugi-info.pl/
Znajdziecie tam to wszystko i wiele więcej. Zaglądnijcie koniecznie!
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

31 paź 2016, 22:48

Jeśli chodzi o reklamę skuteczną i jednocześnie tanią to kiepsko, chociaż i takie są, to zalezy od wielu czynników. Ale są też działania marketingowe, które skutecznie przyciągają klientów, nie są nachalną reklamą, a i nie kosztują dużo. Mówię o róznego rodzaju wyróżnieniach, certyfikatach głównie Uczciwy Przedsiębiorca. Te certyfikat wyróżnia waszą firmę wśrod innych, jest pewnego rodzaju poświadczeniem wiarygodności, jakości. To tak w skrócie, bo korzyści jest o wiele więcej, ale to trzeba sobie podczytać na ich stronce: http://www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

10 lis 2016, 17:16

Ostatnio zapomniane zostały działania BTL. Zainteresujcie się tym tematem. Ja usłyszałem to od kolegi, który współpracował z firmą artclip.com.pl. Myślę, że jest to fajna forma urozmaicenia reklamy i trafia bezpośrednio do klienta.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

10 kwie 2017, 10:52

Najskuteczniejsza w odniesieniu do kosztów jest reklama w sieci, ale jaka konkretnie to już zależy od branży, w jakiej działa firma. Najlepsze efekty przynosi zazwyczaj reklama w wyszukiwarkach (adwords + pozycjonowanie), ale jest dość kosztowna. Mniej kosztowna jest reklama w serwisach ogłoszeniowych, na blogach i forach, jest jedna także mniej skuteczna, ale coś za coś. Najmniejsze koszty wiąże się chyba z reklamą w katalogach branżowych, dla firmy budowlanej będzie np. m.in. http://polskiebudowlane.pl - warto spróbować takiej promocji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl