Smaczna kawa

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

09 lip 2018, 15:49

Moim zdaniem dobrze byłoby jeszcze zerknąć na gazetkonosz.pl, więc w wolnej chwili sprawdź. Tu jest gazetka biedronka i promocje kawy też znajdziesz. Masz jeszcze mnóstwo innych marketów, więc wszystko zależy od czego potrzebujesz.
Sissi09
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:23 gru 2017, 21:17

19 lip 2018, 20:31

Również jestem dużą fanką kawy i często bywając w różnych miejscach zamawiam sobie filiżankę na spróbowanie. Ale najbardziej jednak smakuje mi mocna kawa z ekspresu z młynkiem ze świeżych ziarenek ( np. ta - https://www.krainaherbaty.pl/kawa-palona/kopi-luwak). Taka kawa budzi mnie co rano, kiedy strasznie nie mam siły wstawać z łóżka i trzyma mnie przy siłach przez cały dzień :)
Awatar użytkownika
Czyszek
Posty:4
Rejestracja:23 lip 2018, 09:44

23 lip 2018, 09:47

W lato uwielbiam pić kawę mrożoną z dodatkiem mleka. Skutecznie gasi pragnienie i pobudza. Polecam.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

07 wrz 2018, 11:00

Według mnie jedną ze smaczniejszych kaw, jaką miałem okazje pić, jest latte macchiato, której smak poznałem stosunkowo niedawno, gdyż wcześniej strasznie męczyłem się z problemem nietolerowania laktozy. Problem ten jednak w skuteczny sposób udało mi się rozwiązać poprzez przyjmowanie suplementów przeznaczonych dla osób nietolerujących laktozy. Dla zainteresowanych suplementy, o których mowa można znaleźć na stronie https://www.lacto-joy.pl/.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl