Szukam firmy świadczącej usługi księgowości, rachunkowości..

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

22 gru 2017, 15:04

Moja sprawdzone biuro rachunkowe mieści się w Warszawie - Gama. Panie świetnie rozliczają, prowadzą całą księgowość w dobrej cenie. Księgi są przejrzyste, żadne US czy ZUSy nie uprzykrzają nam życia. Terminy i kontakt zachowany.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

05 sty 2018, 15:23

A sprawdzałeś już ofertę https://www.tmf-group.com/pl-pl/ Rynek rozwija się w dzisiejszych czasach w taki sposób, że powstają coraz węższe specjalizacje, tym samym przybywa nam firm zajmujących się precyzyjnie jednym konkretnym zagadnieniem. Outsourcing to przede wszystkim zmniejszenie wydatków we własnej firmie. Przedsiębiorstwa wychodzą z założenia, że np. biuro rachunkowe lepiej poradzi sobie z corocznym rozliczeniem podatkowym, niż miałby to robić ktoś z wewnątrz, a oprócz tego zrobi to znacznie taniej, co w tym wypadku oznacza również szybciej. Korzystanie z usług innej, wyspecjalizowanej firmy umożliwia korzystanie z jej wiedzy, jak najbardziej aktualnej i rzetelnej, usługi przez nią świadczone również powinny takie być. Czasem też, na outsourcing firmy decydują się z innego powodu – nawet, gdyby chciały podjąć się wykonania jakiegoś zadania samodzielnie, to nie są w stanie, bo nie dysponują wyspecjalizowanymi narzędziami, np. oprogramowanie, czy sprzętem, które okazują się w tym wypadku niezbędne.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

08 sty 2018, 22:45

Zobacz biuro rachunkowe Gama Pani Grabowskiej. Korzystam od dwóch lat i jestem wyjątkowo zadowolony. Mam do nich zaufanie, a oni bardzo dobrze wykonują swoje zadania. Polecam.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

07 lut 2018, 12:31

Generalnie dobrych biur rachunkowych nie brakuje, my na http://ksiegowoscrabat.pl/ polegamy bo zależało nam na bezpośredniom konrakcie i chociażby za opcjami usług online się w ogóle nie rozglądaliśmy, jak dla mnie to zawsze najlepiej znajomych podpytać z czego oni korzystają i są zadowoleni jak się samodzielnie nie chce na rynku rozeznawać
kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

02 mar 2018, 10:03

ja z własnego doświadczenia mogę polecić biuro księgowe warszawa ursynów. Współpracuję z nimi od dobrych kilku lat, ani razu mnie nie zawiedli.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

29 cze 2018, 15:06

mi się super współpraca układa z biurem rachunkowym GAMA na Tarchominie, zawsze wyliczenia są na czas
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

18 lip 2018, 23:19

To najlepsze będzie biuro rachunkowe w otwocku , można im naprawdę zaufać. Zajmą się kadrami, księgowością, jak jesteś na początku drogi to biuro rachunkowe Otwock, pomoże założyć Ci firmę od strony formalnej, pomoże z wnioskami o dofinansowanie jeżeli potrzebujesz takiej usługi. Mają 16 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmach.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 lip 2018, 08:43

W mojej firmie zajmującej się programowaniem i tworzeniem aplikacji internetowych oraz ich pozycjonowaniem po przeanalizowaniu i porównaniu licznych ofert firm świadczących usługi księgowe zdecydowałem się na ofertę dostępną na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... ccounting/. Głównym powodem wybranie tego biura księgowego jest między innymi bardzo duże doświadczenie oraz kompleksowość świadczonych usług. Firmę tą wybrało aż około 60 procent firm znajdujących się na liście Forbes 100.
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

20 lut 2019, 13:22

Bardzo dobrą obsługę księgową oferuję to biuro : Biura Prawniczo-Księgowego s.c. Krystyna Katarzyna Adam Wawrzynek w Katowicach. Biuro prowadzi usługi rachunkowe, w skład których wchodzi prowadzenie ksiąg handlowych, płac oraz Podatkowych Ksiąg Przychodów I Rozchodów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl