Warsztat samochodowy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

14 lis 2019, 09:51

Ja natomiast zawsze korzystam z usług serwisu Carman Mędrkiewicz i jestem zadowolony. Szybko i sprawnie znajdują przyczynę awarii i skutecznie ją eliminują. Ich mechanicy naprawdę znają się na rzeczy, fachowo wyjaśniają każdą podjętą interwencję. Mają konkurencyjne ceny a jakość usług na najwyższym poziomie. Nieważne czy wymieniają mi olej, czy tak jak ostatnio - wymieniają klocki hamulcowe i tarcze - zawsze jestem zadowolony. I am pewność, że nie zostałem naciągnięty :) Także polecam.
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

23 lis 2019, 11:53

Regeneracją turbosprężarek zajmują się w http://www.turboprof.pl/. Działają dobrze, kompleksowo, skutecznie, warto też pomyśleć o tym, że cena przy końcu naprawy nie różni się od ceny początkowej. To bardzo duży plus
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

09 gru 2019, 07:15

Nareszcie, mój samochód został naprawiony! Pilnie potrzebowałem powrotu na drogę, wreszcie udało mi się zrealizować ten plan. Z pomocą przyszedł serwis http://autoperfektmulak.pl/ ze swoją niebanalną ofertą. Zajęli się ogarnięciem mechaniki i klimatyzacji.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

09 mar 2020, 14:14

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego serwisu Forda to polecam skontaktować się z FORD SŁAWEK w Katowicach. Zakład znajduję się na Grota Roweckiego 49A i oferuję najnowocześniejsze technologie diagnostyczne Ford IDS.
Awatar użytkownika
FredRed
Posty:11
Rejestracja:03 mar 2020, 13:33

11 mar 2020, 12:10

Ja podobnie jak kolega wyżej, często korzystam z usług Carman Mędrkiewicz. Ostatnio sprawdzałem u nich szczelność układu klimatyzacyjnego, dezynfekowałem i uzupełniałem czynnik. I szczerze mogę polecić ten warsztat każdemu, kto szuka sprawdzonego warsztatu. Sprawnie zrealizowali usługę. Do tego korzystają z najwyższej jakości produktów, wszystkie czynności są jawne, żadnych ukrytych kosztów. Zawsze odpowiadają chętnie na wszystkie pytania i dorzucą kilka ciekawych porad na temat tego, jak dbać o auto czy naprawiany element :)
Awatar użytkownika
Środek
Posty:9
Rejestracja:23 mar 2020, 11:09

15 kwie 2020, 12:30

Ja natomiast wtrącę od siebie, że gdyby ktoś był zainteresowany otwarciem własnego warsztatu samochodowego, to koniecznie musicie pomyśleć o odsysaczu spalin. Porządny sprzęt znajdziecie na Klimawent. Po pierwsze mają naprawdę dobre ceny. Mój szwagier ma taki odsysacz bębnowy Alan-N w swoim warsztacie, gdzie czasem mu pomagam. Jest łatwy w obsłudze i ma konkretną moc. Dzięki temu łatwo oczyścić powietrze w pomieszczeniu ze spalin. To zapewnia duży komfort pracy i przede wszystkim eliminuje niebezpieczeństwo zatrucia się.
Awatar użytkownika
plutto
Posty:1
Rejestracja:29 cze 2020, 21:50

29 cze 2020, 21:56

my w firmie korzystamy z usług Dakro Bosch Service w Lublinie. Połowa auta jest w częściach Bosch a do tego nie tracimy gwarancji na auta. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić. Fakt trochę drożej się płąci ale za to wiesz, że masz dobrze zrobione usługi. mechanik samochodowy w lublinie musi być ogarnęty w naszym przypadku ponieważ nie mamy czasu na powroty do serwisu po reklamacje. W DAKRO serwisujemy opony klimatyzacje i ogolnie maechanikę samochodową oraz przeglądy samchodów. Polecamy osobiście.
Awatar użytkownika
ingrid11
Posty:1
Rejestracja:30 cze 2020, 22:50

30 cze 2020, 22:51

Moim zdaniem samo korzystanie z warsztatów jest po prostu ważne.
Awatar użytkownika
Ilina2
Posty:5
Rejestracja:24 cze 2020, 12:21

03 lip 2020, 11:11

Mój maż zrobił sobie taki mini warsztat w garażu i co może, robi sam - detailing aut itp. Zawsze ma na to też dodatkowych klientów, dzięki czemu dorabia sobie na tym, co lubi :) Niezbędne zaopatrzenie nabywa w sklepie warsztat24 - mają szybką wysyłkę a do tego duży wybór. Ich kosmetyki są naprawdę dobrej jakości, jak mi ogarnął auto, to już kolejny miesiąc mimo ulew i jazdy po różnych drogach, też żwirowych, samochód błyszczy się jak nówka z salonu :)
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

25 sie 2021, 09:14

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl