Re: Własna firma i kasa fiskalna

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

24 maja 2019, 22:47

Potwierdzam, to bardzo fajne biuro z przyjazną atmosferą. Działają kompleksowo i bardzo rzetelnie i bez nich na pewno nie poradziłbym sobie w kilku kryzysowych sytuacjach. Podoba mi się ich indywidualne podejście do klienta i pewność siebie, którą emanują. Zdecydowanie wynika ona gigantycznego doświadczenia, które już mają.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

24 maja 2019, 23:29

No ja generalnie trzymam się z daleka od tzw. "znanych firm". Wydaje mi się, że lepiej ruszyć w coś swojego albo bardziej niszowego niż w te znane logotypy. Wiele się nauczyłem od Pana Kozłowskiego z Multiserwisu w ogóle w kwestii franczyzy i wiele mi to pomogło mechanizmów zrozumieć. Sam niedawno zacząłem podejmować pierwsze kroki w temacie i choć nie jest łatwo to już widzę, że wiele nauki nie poszło na marne ;)
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

22 lis 2019, 08:54

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która dostarczy do naszej firmy takie urządzenia jak komputery stacjonarne oraz stacje robocze, komputery przenośne, serwery, komputery oraz urządzenia przemysłowe, terminale dotykowe to polecam skontaktować sie z firmą LAN Studio z Rybnika.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

18 gru 2019, 21:59

Jaka jest różnica między kasą, a drukarką fiskalną? Tak w dwóch zdaniach i czy musze już decydować się na którąś z nich czy mogę najpierw kupić oprogramowanie, a później zdecydować? Czy mija się to z celemm bo mają różne oprogramowania do obsługi?
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

26 gru 2019, 00:32

kasa fiskalna nie potrzebuje oprogramowania człeniu, bo wszystkie dane masz już w niej - to drukarka właśnie potrzebuje wsparcia oprogramowaniem. najpierw zdecyduj, później kupuj. swoją drogą ja mam powalone oprogramowanie nadające się do wymiany po nowym roku więc nie doradzę nic ciekawego
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

26 gru 2019, 21:06

Tu jest dokładny opis co i jak na stronie mojego oprogramowania https://www.bizin.pl/Drukarka-Fiskalna/ pracuję na nim od ponad 3 lat i uważam że znacznie wyprzedza konkurencje, zwłaszcza w swoich widełkach cennikowych. A poza tym przez miesiąc całe oprogramowanie można testować premium, nie wiem jak jest z tym konkretnie do drukarki ale na pewno tam pisze na stronce.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl