Własna firma - usprawnianie procesów.

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
ninkurelski
Posty:17
Rejestracja:04 cze 2020, 15:39

04 cze 2020, 23:26

Mam pytanie do osob, które funkcjonują w branży druku 3d. Gdzie zaopatrujecie się w filamenty i dlaczego? Szukam obecnie dobrego dostawcy, gdyż zraziłem się na filamentach zamawianych z sieci. Druk głównie prototypów, części zamiennych, głównie dla branży projektowej
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

05 cze 2020, 16:15

Generalnie jest problem z tanimi filamentami, są kiepskiej jakości i do tego potrafią się np. różnić średnią w ramach jednej szpulki co moim zdaniem w ogóle jest niedopuszczalne. Z własnego doświadczenia polecam ci zajrzeć do Print-Me. Kupuję od 2 lat u nich filamenty i nie miałem do tej pory żadnego problemu
Awatar użytkownika
GBP
Posty:5
Rejestracja:09 cze 2020, 11:53
Lokalizacja:Gliwice

16 cze 2020, 21:58

Marcin81 pisze:
> Jak według Was można skutecznie usprawnić procesy sprzedaży oraz procesy
> finansowo-księgowe w firmie?


Jeśli chodzi o procesy sprzedażowe, polecamy nasze warsztaty. Podczas szkolenia skupiamy się na wielu elementach niezbędnych w sprzedaży, ale przede wszystkim na drugim człowieku, który w biznesie jest najważniejszy. Sprzedajesz produkt czy zmianę? Od tego zaczynamy. ;)

Pozdrawiam
Gabryelczyk Business Progress
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

16 lut 2021, 10:50

Jeśli chodzi o dopasowanie mocy fotowoltaiki, to tutaj macie wszystkie informacje - https://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/jaka-moc-paneli-fotowoltaicznych Ogólnie nie powinna być ani zbyt mała, ani zbyt duża. A odpowiednie dopasowanie jest kluczowe z tego powodu, żeby po prostu na tym jakoś wyjść. W sensie - maksymalnie skrócić okres zwrotu z inwestycji i tego właśnie się trzymajcie.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

09 mar 2021, 23:12

Aby firma funkcjonowała na rynku jak najlepiej musi mieć klientów którzy z usług będą korzystać. Trzeba wiedzieć jak ich pozyskiwać i jak potem zatrzymać. Jeśli zależy nam na najlepszej jakości obsługi klientów to warto wdrażać rozwiązania które te procesy ułatwią. Dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy która ma doświadczenie w zakresie marketingu, wspierania sprzedaży czy umawiania spotkań handlowych. My współpracujemy z powodzeniem z agencją Marketing Relacji Sp. z o.o. To eksperci w efektywnej komunikacji bezpośredniej, działania z ich pomocą zapewniają stały wzrost wyników.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

10 maja 2021, 08:11

W usprawnianiu procesów przydaje się nowoczesne oprogramowanie. Jeśli prowadzisz magazyn, to sprawdź faktury.pl - to oprogramowanie do magazynowania, które pozwala m.in. zarządzać stanem magazynowym, wystawiać faktury.
Awatar użytkownika
Sieciak
Posty:15
Rejestracja:15 lip 2021, 08:48

19 lip 2021, 08:34

Jeśli szukasz programu, który usprawni działanie Twojej firmy to mogę polecić Ci Firmao. Zarządzasz całą firmą online i trzymasz wszystko w chmurze. Na ich stronie możesz przetestować program za darmo .
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

22 lip 2021, 07:29

Prowadząc własną firmę, na pewno trzeba pamiętać o dobrych szkoleniach dla pracowników. Dzięki temu firma się rozwija, a pracownicy mają lepszą motywację. Jeśli szukacie dobrych szkoleń z branży budowlanej (obsługa maszyn budowlanych różnego typu) to warto skorzystać z oferty firmy Oświata Lingwista, która prowadzi Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych - https://solidneszkolenia.pl. Znajdziecie tam kursy i szkolenia na operatorów maszyn i urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych. Pełen profesjonalizm, program ciekawy, dopasowany do oczekiwań rynku pracy.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

30 lip 2021, 09:20

O własny biznes trzeba dbać. Mam na myśli usprawnianie funkcjonowania twojej firmy. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej platformy do zarządzania nią online to śmiało mogę polecić Ci Firmao CRM. U nas w firmie świetnie się sprawdza, ponieważ jest indywidualnie dopasowywany do naszych potrzeb. Możesz zarządzać firmą z każdego miejsca na świecie, a teraz dodatkowo mają ofertę w której przez 14 dni możesz testować oprogramowanie za darmo!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl