Własna firma - usprawnianie procesów.

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

08 lip 2016, 06:24

W swojej firmie stawiam na odpowiednio wyszkoloną kadrę, jak i narzędzia usprawniające codzienną pracę. Korzystam więc z kart mifare www.cs.pl/produkty/karty-mifare/ i cieszę bezpiecznymi i prostymi w obsłudze nośnikami.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

28 lip 2016, 20:01

w temacie optymalizacji procesów produkcyjnych uważam że warto odwiedzić na poczatku października targi Maintenance w Krakowie, będzie dużo o tym jak to wszystko usprawnić. Dodatkowo słyszałam też o strefie outsourcingu, gdzie swoje stoiska będą miały firmy oferujące usługi szkoleniowe w zakresie optymalizacji produkcji i firmy consultingowe świadczące usługi w zakresie audytu działów produkcji.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

03 sie 2016, 23:37

Można n dużo czsu oszczędzić fakturując online. Ja np. używam programu bizin i dobrze śmiga, nie zacina się w ogóle, a ma duzo opcji potrzebnych mi w firmie.
Balley
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 mar 2016, 12:32

09 sie 2016, 11:25

Ja korzystam z aplikacje Infor SCM od IPCC. Dzięki niej mam zdecydowanie szybszą pracę w zakresie wspierania planowania, harmonogramowania oraz realizacji rozszerzonego łańcucha dostaw. Polecam poczytać więcej o tym tu i-pcc.pl/ekosystem-erp/
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

10 sie 2016, 10:38

Jeżeli chodzi o usprawnienie księgowości, to ja na Twoim miejscu zaopatrzyłbym sie w program do księgowania online. Ja mam bizin i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam tam faktury w dowolnuch walutach i językach, pobieranie danych z Gus i REGON, obsługę magazynu i ddużo innych. A płacę tylko 10 zł miesięcznie za najlepszy pakiet, więc tyle co nic.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

10 sie 2016, 13:25

Chyba sporo zależy od specyfiki firmy. Ekonomizacja czasu w takiej firmie, która wykonuje dajmy na to www.autodetailing-szczecin.pl/uslugi/wnetrze/czyszczenie tapicerki samochodowej Szczecin[/b] to zupełnie inna kwestia niż w typowej pracy biurowej. Ale warto chyba dbać po prostu o optymalizacje przestrzeni i czasu, nie rozdrabniać się na szczegóły, a jak trzeba to zatrudniać dodatkowy personel.
Awatar użytkownika
jang
Posty:4
Rejestracja:24 cze 2016, 14:26

13 wrz 2016, 11:26

Procesy, które zachodzą w firmie możesz też usprawnić za pomocą systemów informatycznych. Na stronie portalerp.pl masz opisane dokładnie jak funkcjonuje oprogramowanie, dlaczego warto z niego korzystać i ile trzeba zapłacić. Warto się zapoznać, bo nic nie tracisz i w razie czego będziesz szukać dalej.
koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

18 wrz 2016, 16:22

Obiło mi się o uszy, że dla branży logistycznej, produkcyjnej czy magazynowej dobrze sprawdzi się technologia RFID UHF. To taki system identyfikacji za pomocą specjalnego czytnika i kodów, które przyczepiamy do produktów albo rozdajemy je pracowników. Ta firma zakłada takie systemy: www.pwsk.pl/ ale generalnie pozwalają one zautomatyzować wiele procesów typu rejestrację operacji, inwentaryzację towarów, śledzenie przemieszczania się osób i rzeczy etc. Zgodnie z potrzebami naszego biznesu.
Awatar użytkownika
dasscca
Posty:1
Rejestracja:20 wrz 2016, 11:09

21 wrz 2016, 16:44

est wiele możliwości reklamowania swojej działalności, niektóre bardziej skuteczne inne mniej. Z własnego doświadczenia jak badam rynek reklam wiem że te największe firmy które zbijają śmietankę w swoich kategoriach stosują współczynnik konwersji który daje w obecnych czasach najlepsze rezultaty, firma Coversion oferuje taką formę reklamy poczytajcie o tej opcji, naprawdę jest niezła.
Awatar użytkownika
swizzbat
Posty:4
Rejestracja:06 paź 2016, 01:57

06 paź 2016, 01:58

ciekawy temat, ale widze ze za bardzo reklamujecie chyba swoje stronki
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl