Wyjazdy integracyjne

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Tomash01
Posty:1
Rejestracja:26 kwie 2016, 10:40

26 kwie 2016, 10:47

Wyjazdy integracyjne to zawsze super sprawa, tylko zawsze jest problem z logistą, przerabiałem już wiele firm, ale jedynie co mogę polecić to http://www.przewozosob.waw.pl/. Myślę też że najlepszy wyjazd integracyjny to taki który zaplanuje się od początku samemu,tedy zabawa gwarantowana.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

12 maja 2016, 17:14

u nas nie bylo wyjazdu, tylko w sumie taki obiad w restauracji. Szef nas zabrał do Salto na Wilczej w Warszawie, mieliśmy sale osobna zarezerwowaną, zjedliśmy pyszne steki, porozmawialiśmy, bylo sympatycznie
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

17 maja 2016, 12:55

Ja pracuję w małym zespole, więc wyjazdy integracyjne u nas odpadają...Ale raz na jakiś czas szef zaprasza nas na spotkania w luźniejszej atmosferze. Ot tak, żeby napić się drinka i porozmawiać nie o pracy. Ostatnio byliśmy w Warszawie w klubie http://theview.pl/
Generalnie klub zrobił na mnie duże wrażenie, bo jest na wysokim piętrze biurowca i widać całą panoramę Warszawy. Do tego ma 2 poziomy i taki elegancki wystrój np. palmy, kominek itd. Sporo ludzi tam przychodzi, więc na prawdę można fajnie się pobawić w rytm klubowej muzyki.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

08 mar 2018, 11:28

Wyjazdy integracyjne to świetna sprawa, bo pomagają się wyluzować i bardziej zgrać grupie pracowników. Na pewno też najlepiej by było, gdyby organizacją wyjazdów integracyjnych zajęła się firma eventowa Argentum Event, która takie doświadczenie właśnie posiada. Zresztą na rynku można znaleźć wiele takich firm, które w sposób profesjonalny wszystkim się zajmą.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl