Wyposażenie biura

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

29 lip 2018, 08:48

A myślicie o tym że są potrzebne tez rzeczy takie hm.. nie materialne? Jak telefony czy internet? my neta mamy od upc - www.upc.pl najlepszy bo mają dobre łącze, jest szybki i nie przycina
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

18 sie 2018, 10:22

To ja zacznę od najbardziej podstawowej rzeczy - biurka. Gdzie kupowaliście? Czym kierowaliście się przy wyborze? Przede wszystkim ergonomia czy estetyka?
Przyznam, że ja zwykle w pierwszej kolejności kieruję się wyglądem. Szukam przede wszystkim w necie. Tu np. parę modeli wpadło mi w oko: meblezagrosze.pl/biurka,93.html . Co jeszcze powinnam sprawdzić, żeby mieć pewność, że biurko będzie nie tylko ładne, ale i wygodne?
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

24 sie 2018, 15:40

My właśnie wyposazyliśmy nasze biuro w wysokiej jakości stołową drukarkę UV uvprinter.pl . Tym sposobem rozpoczęliśmy drukowanie gadżetów reklamowych na własną rękę, nie korzystamy z niczyjej pomocy. Zadruki bezpośrednie w technologii UV RED sprawują się rewelacyjnie.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

25 sie 2018, 13:53

azura pisze:Nie zapominajmy też o takim zupełnie podstawowym wyposażeniu biura jak markery, flamastry, tablice korkowe czy segregatory na dokumenty.
Jeśli chodzi o tablice, to myślę, że oprócz tablic korkowych, przydatne również mogą okazać się tablice magnetyczne. My na przykład używamy w biurze ich dość często. Są też takie tablice dwa w jednym, w których jedna część jest korkowa, a jedna magnetyczna. Można je zamówić na przykład na tablice-magnetyczne.com/pl/c/Tablice-kombi/137, myślę, że to będzie najbardziej funkcjonalne rozwiązanie :)
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

06 wrz 2018, 21:32

a co myślicie o leasingu sprzętu ogólnie, do biur,do przedsiębiorstw? To ma wiele korzyści i jest zdecydowanie tańsze niż pożyczki,czy kredyty na dany sprzęt. Tutaj można poczytać jakie sprzęty można wziąć w taką formę paniala.pl/wiedza/leasing-sprzetu i co warto o tej formie finansowania wiedzieć.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

07 wrz 2018, 13:51

Ja uważam, że warto zwrócić uwagę na taką kwestię jak hefter.pl kopertownica cennik. Jest to urządzenie, które wiele osób pomija - a szkoda bo jest naprawdę wyjątkowe. Szczególnie pomaga w miejscach, które obsługują dużo korespondencji.
biznesja
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 mar 2018, 22:26

10 wrz 2018, 11:06

Jak ostatnio zmienialiśmy biuro to przy okazji postanowiliśmy wymienić całe jego wyposażenie na nowe. Dużym uproszczeniem było zmówienie wszelkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu. Regały, stoły, szafki, szafy na dokumenty, szafy na ubrania, krzesła - wszystko to zamówiliśmy z firmy www.fami.com.pl Bardzo dobra jakość oraz wykonanie, a co najważniejsze to polski producent :) Polecam z całego serca!
tomek85
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 wrz 2018, 12:43

22 wrz 2018, 12:56

Zależy od działalności firmy, ale standardem jest komputer, telefon, no i tablice magnetyczne.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

23 wrz 2018, 14:06

Zgrzewarki do folii, gilotyny do papieru czy niszczarki zakupiliśmy prosto od www.import-maszyn.eu Zadecydowała przede wszystkim solidna cena. Jak pokazał czas, urządzenia te sprawują się niezmiernie dobrze o solidnie. Dysponują bardzo szerokim wyborem urządzeń, z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie.
smile
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:31 sie 2017, 12:55

25 wrz 2018, 14:40

W biurze bez wątpienia niezwykle ważne jest dobre oświetlenie. Wg mnie najlepsze oświetlenie biurowe to oświetlenie LED. Niższe rachunki, przyjazne dla oka światło (i środowiska), czego w sumie chcieć więcej? Zdecydowanie warto, a jeśli chcemy zamówić oświetlenie biurowe, to najlepiej zgłosić się do Renovis - renovis.pl/oferta/oswietlenie-wewnetrzne/biura/ To specjaliści, którzy znają się na swojej pracy, a przy okazji pomagają w wyborze i montazu oświetlenia :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl